KATALOG PRODUKTÓW

blanc

PŁYTY SYNTETYCZNE

Oferujemy duży wybór płyt i akcesoriów z tworzyw sztucznych, PCW spienione, akryl wylewany i ekstrudowany, PETG i APET, poliwęglan, etc.

akryl wylewany (123)

Płyty z akrylu wylewanego charakteryzują się odpornością na UV i warunki atmosferyczne. Materiał sztywny, stosunkowo lekki, o dobrych parametrach optycznych i łatwy w obróbce znajduje zastosowanie zarówno w rekalmie jak i przemyśle. W wielu przypadkach może zastępować szkło.

akryl ekstrudowany (71)

Płyty z akrylu ekstrudowanego (wytłaczane) są wyjatkowo sztywne, gładkie i odporne na warunki atmosferyczne. Akryl ekstrudowany jako materiał lekki i mało kruchy może z powodzeniem zastępować szkło.

PCW spienione (56)

PCW spienione to lekki, łatwy w obróbce i odporny na uszkodzenia mechaniczne materiał. Płyty ze spienionego PCW są często stosowane jako podłoże do druku i wyklejania.

PCW lite (17)

blanc

Płyty z twardego PCW, dzięki litej strukturze, są wyjątkowo elastyczne i odporne mechanicznie. Znajdują zastosowanie w produkcji galanterii reklamowej, stojaków, prezenterów czy gablot.

Podgrupy produktów

płyty piankowo-kartonowe (18)

(DISPA) W 100% ekologiczna płyta papierowa, z opatentowanym, tłoczonym rdzeniem z papieru. Posiada certyfikat FSC. Specjalna konstrukcja płyty nadaje sztywność, stablilność oraz zapewnia świetne parametry druku.