KATALOG PRODUKTÓW

PŁYTY PIANKOWO-KARTONOWE

Lekkie płyty piankowo-kartonowe składają się z rdzenia i okładzin z powlekanego kartonu. Wyróżniają się idealnym stosunkiem niskiego ciężaru do wysokiej stabilności oraz łatwą obróbką ręczną. Mogą być stosowane do wielu krótkookresowych kreacji wewnętrznych: do stojaków reklamowych w punktach sprzedaży, wiszących tablic czy jako podłoże do aplikacji zdjęć.

Foam-X (3)

Foam-X to lekka płyta piankowa z rdzeniem z pianki poliuretanowej i okładzinami z wielowarstwowego papieru powlekanego, przeznaczona do użytku we wnętrzach. Płyta wyróżnia się niewielką masą przy jednocześnie dobrej stabilności. Ponadto jest wygodna w obróbce ręcznej.

Kapa Color (1)

Lekka płyta z okładzinami celulozowymi powlekanymi polietylenem (wersja dwukolorowa: jasnoszary/czarny), z rdzeniem z twardej piany poliuretanowej (PUR).

Kapa Line (2)

Lekka płyta piankowa z okładzinami z pigmentowanego kartonu jednostronnie powlekanego. Rdzeń tworzy twarda pianka z poliuretanu (PUR). Jest to klasyczna płyta dekoracyjna i idealne podłoże do druku.

Kapa Plast (1)

Lekka płyta piankowa w jasnej bieli, z okładzinami z powlekanego tworzywem kartonu celulozowego. Rdzeń tworzy twarda pianka z poliuretanu (PUR). Idealna gładkość i płaskość powierzchni pozwala uzyskać wysokie prędkości druku.

Kapa Tex (1)

Wysokiej jakości okładziny o wyglądzie płótna, złożone z nasączonego lateksem papieru pokrytego wysokiej jakości primerem. Płyta łączy zalety materiału sandwiczowego – lekkość, sztywność zginania, poręczność – z wizualnym i strukturalnym podobieństwem do płótna.