O nas

Antalis na Targach CSR

2018/05/11

12 kwietnia wzięliśmy udział w Targach CSR pod hasłem "Biznes we współpracy", które odbyły się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Byliśmy obecni na wspólnym stoisku Polsko-Francuskiej Izby Gospodarczej, które stworzyliśmy z firmami stowarzyszonymi.

targi-csr-2018-1.jpg

Przy dobrej kawie i francuskim rogaliku gościliśmy naszych klientów i partnerów. Również nowi goście tego wydarzenia mogli dowiedzieć się o licznych działaniach Antalis w zakresie odpowiedzialnego biznesu i naszej eko-odpowiedzialnej oferty.

targi-csr-2018-stoisko-antalis.jpg

Z przyjemnością informujemy, że większość wystawców prezentowała swoje działania CSR na oferowanych przez nas papierach wykonanych w 100% z makulatury - Cyclus i Cocoon - uwzględniając eko-kalkulator wewnątrz swoich prac.

targi-csr-2018-materialy.JPG

Podczas Targów została zainaugurowana Koalicja 5 Frakcji, która narodziła się w zeszłym roku na jednych z naszych warsztatów z cyklu Go Green with Antalis. Jest to pierwsza międzysektorowa inicjatywa rozwiązująca w sposób systemowy problem jakościowej zbiórki surowców u źródła. Zostaliśmy partnerem wspierającym tego projektu.

koalicja-5-frakcji.jpg