O nas

Konkurs Antalis Design Awards 2017

Konkurs Antalis Design Awards

2017/07/18

Wystartował konkurs Antalis Design Awards 2017, składający się z dwóch kategorii: Art Category Competition oraz Design Category Competition. Biorąc udział w kategorii „Art”, uczestnicy mają za zadanie stworzyć okładkę zdobiącą notes kreatywny formatu A5. W kategorii „Design” należy wykonać projekt tapety o wymiarach 4 000 mm x 3 000 mm dla nowoczesnego biura start-up. Do zdobycia statuetki i nagrody pieniężne. W jury zasiądą branżowe autorytety.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Prace należy zgłaszać od 26 czerwca do 20 sierpnia 2017 roku za pomocą formularzy dostępnych na stronie www.antalisawards.pl. Trzeba posiadać pełne prawa autorskie do dzieła przesłanego na konkurs oraz spełnić wymogi specyfikacji technicznej dostępnej na stronie i podstronie formularza zgłoszeniowego. Technika pracy jest dowolna – można korzystać z różnych form działalności artystycznej: zdjęć, ilustracji, napisów... Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

 

Konkurs Antalis Design Awards 2017

 

Kto zasiądzie w jury?

Twórczość nadesłaną na konkurs oceniać będą profesjonaliści - autorytety w zakresie art designu, projektowania wnętrz i szeroko pojętej sztuki:

Dawid Korzekwa - projektant graficzny, specjalizujący się w projektowaniu prasowym, projektowaniu książek, identyfikacji wizualnej i tworzeniu plakatów;
Jarosław Bujny – absolwent Projektowania Graficznego ASP w Gdańsku, obecnie doktorant na tej uczelni;
Andrzej Pągowski – artysta grafik, autor ponad 1 300 fenomenalnych plakatów w Polsce i za granicą;
Natalia Nguyen - architekt - urbanista, projektantka wnętrz, mebli i dodatków, ceniąca sobie piękno, jak i funkcjonalność;
Xavier Jouvet - Dyrektor ds. Marketingu i Zakupów Antalis International.

 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Łączna pula nagród wynosi 13 000 zł. Zakończenie konkursu odbędzie się 28 września 2017 roku podczas imprezy w Warszawie, na której - w obecności jurorów, partnerów akcji oraz przedstawicieli i klientów firmy Antalis - zostaną zaprezentowane nominowane prace oraz wyłonieni zwycięzcy. Laureaci otrzymają wskazówki od jury, a ich nazwiska pojawią się w kampanii medialnej o szerokim zasięgu.

Więcej informacji na stronie www.antalisawards.pl.