image-from-the-document-manager

 

Pioneer_logo_header_250x108.png

Dzięki papierom Pioneer
codzienność staje się niezwykła

 

Pioneer to najwyższej jakości papier biurowy o bardzo wysokim poziomie bieli.
Doskonale nadaje się do druku wszelkiego rodzaju dokumentów, takich jak
kolorowe prezentacje, raporty i korespondencja firmowa, zapewniając zawsze
niezmiennie wysoką jakość wydruku. 

 

 

Poznaj wyjątkowe zalety papieru Pioneer:

 

  •  jest niezwykle biały i sztywny. Oznacza to możliwość druku wyraźnych, kontrastowych kolorów. Dzięki odpowiedniej grubości, papier Pioneer doskonale zachowuje się również podczas druku w szybkonakładowych urządzeniach drukujących.
  •  Charakteryzuje się większą nieprzejrzystością i spójnością. Nasz papier jest produkowany z rosnących na terenie Portugalii eukaliptusów (Eucaliptus Globulus), co zapewnia mu doskonałe właściwości w czasie druku maszynowego oraz najwyższą jakość wydruku. Eucalyptus Globulus charakteryzuje się wysoką gęstością włókien, zapewniającą optymalną porowatość i odporność mechaniczną papieru.
  •  Połączenie technologii z odpowiedzialnością społeczną. Pioneer jest papierem certyfikowanym FSC® i wytwarzanym przy wykorzystaniu drzew rosnących w lasach objętych odpowiedzialną gospodarką leśną, prowadzoną przez portugalską firmę grupo Portucel Soporcel (gPS). Począwszy od roku 2005, Pioneer wspiera Laço, stowarzyszenie o charakterze non-profit, prowadzące działalność w zakresie prewencji, wczesnego diagnozowania i leczenia raka piersi.

 

 


akcja-pioneer-baner-350x250.gif