Antalis Interior Design Award
Antalis Interior Design Award
Just print you imagination

Antalis Interior Design Award

Pierwsza edycja konkursu Antalis Interior Design Awards była ogromnym sukcesem. Nadesłano 341 projektów obejmujących wnętrza domowe, środowisko, handel detaliczny, hotele, instytucje publiczne, biura i restauracje. Otrzymaliśmy również projekty 3D w odpowiedniej skali. Zobaczyliśmy w nich kreatywność i talent agencji projektujących wnętrza, firm architektonicznych i drukarzy. Dziękujemy wszystkim za udział i udostępnianie swoich prac.

Spośród nadesłanych projektów, 50 wybrano do katalogu The BOOK.
Odkryj zwycięzców i katalog The BOOK!

moparis_antalis-award_j18_gs-216-800x450-c-default.jpg

Zwycięzcy konkursu

Odkryj projekty, które zostały już zrealizowane przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz, architektów, projektantów wnętrz, drukarzy lub agencje reklamowe i w których wykorzystany został co najmniej jeden produkt należący do linii Antalis Coala.

Book.jpg

The BOOK

Odkryj 50 najpiękniejszych realizacji prezentowanych podczas konkursu oraz 9 projektów nagrodzonych przez jury. Podobnie jak portfolio materiałów drukowanych, ta inspirująca książka pokazuje wiele twórczych możliwości niestandardowego drukowania autorstwa Antalis.

W 2019 ruszyła druga edycja konkursu, tworząc nowe okazje do zaprezentowania swojego talentu przez m.in. architektów, projektantów oraz drukarzy. Specjaliści mogą konkurować w jednej lub kilku z pięciu kategorii: hotel/restauracja, handel detaliczny, biuro, dom i budynek publiczny. Wraz ze szkołami projektowania mogą również podkreślać swoje talenty, opracowując na nowo model 3D przestrzeni roboczych.