KATALOG PRODUKTÓW

Auto-adhésif

DRUK OFFSETOWY

Prezentujemy szeroki asortyment papierów i folii samoprzylepnych do zadruku offsetowego, m.in.: papiery powlekane błyszczące i matowe, papiery niepowlekane, papiery kolorowe i papiery syntetyczne. Produkty te są często rekomendowane także do zastosowań w drukarkach biurowych.

  wysoki połysk
  (6)

  Oferta papierów samoprzylepnych o wysokim połysku, przeznaczonych do druku offsetowego, często rekomendowanych również do zastosowań w drukarkach biurowych.

  Podgrupy produktów

  błyszczące
  (13)

  Papiery samoprzylepne o wysokiej białości i błyszczącym wykończeniu świetnie sprawdzają się do produkcji wielobarwnych etykiet. Zależnie od zastosowania oferujemy papiery z klejem supertrwałym, trwałym, usuwalnym i nadającym się do głębokiego mrożenia.

  Podgrupy produktów

  matowe
  (3)

  Białe, powlekane papiery samoprzylepne o matowym wykończeniu z klejem trwałym lub extra trwałym charakteryzują się wysoką jakością i gładkością powierzchni. Przeznaczone są do druku matowych etykiet wielokolorowych. Mogą być również wykorzystywane do produkcji etykiet z nadrukiem termo-transferowym.

  Podgrupy produktów

  półbłyszczące
  (23)

  Białe papiery samoprzylepne o półbłyszczącej, powlekanej powierzchni wyróżniają się wysoką białością i nieprzezroczystością. Przeznaczone są do druku etykiet wielokolorowych. Zależnie od potrzeb dostępne są z różnymi rodzajami klejów, m.in. trwałym, repozycjonowanym, usuwalnym i do głębokiego mrożenia.

  Podgrupy produktów

  niepowlekane
  (21)

  Nasze papiery samoprzylepne niepowlekane, dedykowane do druku offsetowego, świetnie sprawdzą się, m.in. do produkcji wielo- i jednobarwnych etykiet informacyjnych, biurowych i adresowych. W zależności od potrzeb do wyboru papiery z następującymi klejami: wyjątkowo trwałym, trwałym i usuwalnym.

  Podgrupy produktów

  kolorowe
  (8)

  Powlekane i niepowlekane papiery samoprzylepne w kolorach czerwonym, zielonym czy żółtym świetnie sprawdzają się, m.in. do druku w maszynach offsetowych etykiet wielokrotnego użytku. Oferowane przez nas kolorowe papiery samoprzylepne dostępne są z klejem trwałym.

  Podgrupy produktów

  reprografia
  (7)

  Papiery samoprzylepne do reprografii, przeznaczone do zadruku offsetowego, często rekomendowane są również do zastosowań biurowych. Polecamy je do wykonania etykiet informacyjnych z laserowym nadrukiem, np. do etykietowania beczek i puszek.

  Podgrupy produktów

  opaque
  (1)

  Papiery samoprzylepne kryjące pozwalają zakryć obraz na powierzchni zaklejanej. Odznaczają się wysoką nieprzezroczystością. Występują z wykończeniem błyszczącym i półbłyszczącym.

  Podgrupy produktów

  syntetyczne
  (14)

  Nasze materiały syntetyczne przeznaczone do druku offsetowego i sitodruku znajdują zastosowanie do druku odpornych na zabrudzenia etykiet zewnętrznych, etykiet luksusowych z efektem "niewidocznej etykiety" i etykiet na artykuły higieniczne. W zależności od potrzeb folie dostępne są w wersji białej i przezroczystej.

  Podgrupy produktów

  papiery specjalne
  (1)

  Papiery specjalne odpowiadają szczególnym potrzebom. Dzięki ich właściwościom można je stosować w opisywanym indywidualnie środowisku.

  Podgrupy produktów