KATALOG PRODUKTÓW

SYNTETYCZNE

Nasze materiały syntetyczne przeznaczone do druku offsetowego i sitodruku znajdują zastosowanie do druku odpornych na zabrudzenia etykiet zewnętrznych, etykiet luksusowych z efektem "niewidocznej etykiety" i etykiet na artykuły higieniczne. W zależności od potrzeb folie dostępne są w wersji białej i przezroczystej.

  Raflatac Folia PP SR29
  (1)

  Błyszczaca, sztywna folia polipropylenowa z powłoką lakieru przeznaczoną do druku. Charakteryzuje się dobrą stabilnością wymiarową i wysoką wytrzymałością na rozerwanie i rozciąganie. Zastosowany w tym produkcie klej usuwalny SR29 zachowuje cechę usuwalności przez długi czas (gwarancja producenta 2 lata) i jest odporny na promienie UV.

  Pokaż produkty 

  Raflatac PE Clear Offset
  (1)

  Folie powlekane transparentne, błyszczące, do druku wielokolorowego w technice offset i sito (po zastosowaniu farb dedykowanych).

  Pokaż produkty 

  Raflatac PE White Offset
  (3)

  Folie powlekane białe, do druku wielokolorowego w technice offset i sito (po zastosowaniu farb dedykowanych).

  Pokaż produkty 

  Adestor PVC
  (2)

  Folia PVC, biała błyszcząca oraz bezbarwna błyszcząca.
  Powinna być przechowywana przed zadrukiem w temp. 22C, +/- 2C i wilgotności względnej 50%, +/- 5%. Zalecane jest unikanie bezpośredniego działania zródeł ciepła i promieniowania UV.

  Pokaż produkty 

  Stafix Offset
  (7)

  Jest statycznie naładowanym materiałem samoprzylepnym – bez klejową naklejką do czasowych reklam wewnętrznych. Dzięki swojej unikalnej technologii - ładunek elektrostatyczny przechowuje w mikroskopijnych pęcherzykach powietrza wewnątrz folii – pozwala to aplikować go praktycznie na każdą płaszczyznę. Przylega do niemal każdej czystej powierzchni i jest łatwo usuwalny bez śladu.
  Produkt składa się z dwóch warstw: - głównej - elektrostatycznie naładowanej folii polipropylenowej, na której dokonuje się zadruku oraz certyfikowanego PEFC kartonu spodniego. Te dwie warstwy są ze sobą połączone za pomocą dwóch pasków klejowych umieszczonych po dłuższym boku.
  Niezadrukowane arkusze Stafix® Static mogą być przechowywane w oryginalnym opakowaniu do 12 miesięcy. Zalecana jest aklimatyzacja Stafix® Static w oryginalnym nie otwieranym opakowaniu tej samej temperaturze jakiej będzie wydruk. Odpowiednie warunki przechowywania produktu to wilgotność 25-50% przy temperaturze 20-27˚C. W procesie drukowania optymalna wilgotność to 50-60% przy zachowaniu tej samej temperatury.

  Pokaż produkty