KATALOG PRODUKTÓW

SYNTETYCZNE

Nasze materiały syntetyczne przeznaczone do druku offsetowego i sitodruku znajdują zastosowanie do druku odpornych na zabrudzenia etykiet zewnętrznych, etykiet luksusowych z efektem "niewidocznej etykiety" i etykiet na artykuły higieniczne. W zależności od potrzeb folie dostępne są w wersji białej i przezroczystej.

  Raflatac Folia PP SR29
  (1)

  Błyszczaca, sztywna folia polipropylenowa z powłoką lakieru przeznaczoną do druku. Charakteryzuje się dobrą stabilnością wymiarową i wysoką wytrzymałością na rozerwanie i rozciąganie. Zastosowany w tym produkcie klej usuwalny SR29 zachowuje cechę usuwalności przez długi czas (gwarancja producenta 2 lata) i jest odporny na promienie UV.

  Pokaż produkty 

  Raflatac PE Clear Offset
  (1)

  Folie powlekane transparentne, błyszczące, do druku wielokolorowego w technice offset i sito (po zastosowaniu farb dedykowanych).

  Pokaż produkty 

  Raflatac PE White Offset
  (3)

  Folie powlekane białe, do druku wielokolorowego w technice offset i sito (po zastosowaniu farb dedykowanych).

  Pokaż produkty 

  Adestor PVC
  (2)

  Folia PVC, biała błyszcząca oraz bezbarwna błyszcząca.
  Powinna być przechowywana przed zadrukiem w temp. 22C, +/- 2C i wilgotności względnej 50%, +/- 5%. Zalecane jest unikanie bezpośredniego działania zródeł ciepła i promieniowania UV.

  Pokaż produkty 

  Stafix Static
  (7)

  Statycznie naładowany materiał samoprzylepny. Służy jako bezklejowa naklejka do czasowych reklam wewnętrznych. Dzięki swojej unikalnej technologiii, materiał może być aplikowany na każdą czystą powierzchnię. Stafix Static jest bardzo łatwo usuwalny bez pozostawiania śladów.

  Pokaż produkty