KATALOG PRODUKTÓW

3 gwiazdki w Green Star System Antalis oznaczają, że produkt posiada certyfikat FSC® lub PEFC™ i jest produkowany w papierni certyfikowanej zgodnie z normą ISO 14001. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej. ADESTOR MATT

Papiery powlekane, białe, matowe, o wysokiej nieprzejrzystości i gładkiej powierzchni, przeznaczone do druku wielokolorowego.


- klej SUPERTACK na trudne do klejenia powierzchnie takie jak drewno (palety) oraz plastikowe kontenery,
- naklejanie jest możliwe w niskich temperaturach od (-7)C,
- ekspozycja etykiety po naklejeniu od (-30) do +70 C.

Atrybuty
środowiskowe

Zastosowania
/Certyfikaty

 
wyprzedaż wycofane

Kryteria wyszukiwania

Format (mm)

Gram. (g/m2)

Rodzaj kleju/klejenia

Nacięcia

posortuj wyniki po:

Materiał Opis Ilość Cena
katalogowa
dodaj
437423

Adestor, Matt, 1-stronnie powlekany, mat, samoprzylepny, biały, SuperTack, bez nacięć, 80g/m2, 500mmx700mm, LG, ryza 200 ark.

Paczka: 200PLN 858,01
/1000 arkusz

wyprzedaż wycofane

NASZE PROPOZYCJE

KOPERTY BIUROWE

Koperty biurowe dostępne w wielu rodzajach, formatach, kolorach, przystosowane do przesyłania każdej korespondencji. Wśród naszych kopert biurowych dostępne są produkty z różnym rodzajem zamykania: SK -samoklejąca, HK -samoklejąca z paskiem, NK- zamykana na mokro. Wszystkie koperty charakteryzują się bardzo dobrą jakością oraz znakomitą zadrukowalnością przy wykonywaniu różnych nadruków reklamowych.

Pokaż produkty

STICOTAC GLOSS

Powlekany błyszczący papier samoprzylepny biały. Cechuje się wysoką nieprzejrzystością i bardzo gładką powierzchnią. Dedykowany do druku wielokolorowego.

Pokaż produkty

COALA PHOTO SATIN 190

Kolekcja jednostronnie powlekanych białych papierów z mikroporową powłoką o satynowym wykończeniu powierzchni. Papiery charakteryzuje bardzo wysoka białość gwarantująca wydruki o doskonałej jakości.

Pokaż produkty