KATALOG PRODUKTÓW

1 gwiazdka w Green Star System Antalis oznacza, że produkt jest produkowany w papierni certyfikowanej zgodnie z normą ISO 14001 i/lub EU Ecolabel, ale nie posiada certyfikatu FSC® ani PEFC™. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej. RAFLATAC POLYLASER MATT WHITE

Folia samoprzylepna syntetyczna, powlekana na matowo, poliester, przeznaczony szczególnie do drukarek laserowych i pod druk offsetowy.


- uniwersalna folia do zadruku w technice offsetowej i sito jak również na wszystkich dostępnych drukarkach laserowych,
- odporna na zmienne warunki atmosferyczne i temperatury,
- bardzo dobry efekt wizualny kolorowego zadruku po zastosowaniu farb szybkoschnących na podłoża trudnowsiąkliwe.

Pakowanie

Atrybuty
środowiskowe

Techniki zadruku
i obróbka

Zastosowania
/Certyfikaty

 
wyprzedaż wycofane

Kryteria wyszukiwania

Format (mm)

Gram. (g/m2)

Rodzaj kleju/klejenia

Nacięcia

posortuj wyniki po:

Materiał Opis Ilość Cena
katalogowa
dodaj
532443

Raflatac, Polylaser, Matt White SP37, mat, biały, trwały, bez nacięć, neutralna strona spodnia, 75g/m2, 430mmx610mm, RA2, LG, ryza 125 ark.

Paczka: 125
Paleta: 5000PLN 3.669,81
/1000 arkusz

wyprzedaż wycofane

NASZE PROPOZYCJE

KOPERTY BIUROWE

Enveloppes Offset - Enveloppes et Pochettes Commerciales

Koperty biurowe dostępne w wielu rodzajach, formatach, kolorach, przystosowane do przesyłania każdej korespondencji. Wśród naszych kopert biurowych dostępne są produkty z różnym rodzajem zamykania: SK -samoklejąca, HK -samoklejąca z paskiem, NK- zamykana na mokro. Wszystkie koperty charakteryzują się bardzo dobrą jakością oraz znakomitą zadrukowalnością przy wykonywaniu różnych nadruków reklamowych.

Pokaż produkty

POLYART

Etiquettes synthétiques - Polyart

Folia PE dwustronnie powlekana, łatwa do druku w technice offsetowej i sitodrukowej. Ma lekko matową powierzchnię w kolorze kości słoniowej. Doskonały efekt wizualny zadrukowanej etykiety. Jest odporna na wodę, zmienne warunki atmosferyczne, na przedarcie, ścieranie i niszczenie.

Pokaż produkty

PAPIERY I KARTONY OPAKOWANIOWE

Verpakkingspapier en verpakkingskarton - diverse voorbeelden

W odniesieniu do aplikacji, papier i tektura są jednymi z najbardziej tradycyjnych i uniwersalnych materiałów pakowych. Począwszy od papieru bibułkowego poprzez różne odmiany papierów pakowych typu kraft. Antalis oferuje szeroką gamę produktów, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Pokaż produkty