KATALOG PRODUKTÓW

PAPIERY

Papiery samoprzylepne do druku cyfrowego przeznaczone są do drukarek laserowych średnio- i wielonakładowych. Sprawdzają się, m.in. do druku wysokiej jakości etykiet wielobarwnych.

  Raflatac Jetlaser
  (2)

  Wykończony maszynowo papier bezdrzewny, powleczony klejem permanentnym. Papier przeznaczony jest do użycia w cyfrowych drukarkach laserowych i fotokopiarkach.

  Pokaż produkty 

  Raflatac Lasergloss HS
  (1)

  Powlekany przez wylewanie samoprzylepny papier bezdrzewny o lustrzanym połysku odporny na wysokie temperatury. Papier dedykowany do druku offsetowego oraz cyfrowego, polecany do produkcji naklejek i etykiety produktowe.

  Pokaż produkty 

  Raflatac Lasergloss Opaque HS
  (1)

  Powlekany samoprzylepny papier bezdrzewny o wysokim połysku, odporny na wysokie temperatury. Papier możliwy do zadruku zarówno tradycyjnym drukiem offsetowym jak i drukiem cyfrowym Dry Toner i HP Indigo. Papier posiada certyfikat FSC. Idealnie nadaje się na naklejki i etykiety produktowe. Papier posiada warstwę zabezpieczającą przed prześwitywaniem.

  Pokaż produkty 

  Raflatac Lasersilk HS
  (2)

  Powlekany przez wylewanie samoprzylepny papier bezdrzewny satynowany, odporny na wysokie temperatury. Papier dedykowany do druku offsetowego oraz cyfrowego, polecany do produkcji naklejek i etykiety produktowe.

  Pokaż produkty 

  Raflatac Classic Laser HS
  (1)

  Logo UPM Raflatac

  Wysokiej jakości samoprzylepny papier o fakturze prążków. Idealnie nadaje się do tworzenia stylowych etykiet produktów i promocji. Jasno kremowy, bezdrzewny papier z wąskimi prążkami, maszynowo wykończony o dużej odporności na wodę i pleśń.

  Pokaż produkty