KATALOG PRODUKTÓW

PAPIERY SYNTETYCZNE

Papiery syntetyczne wyglądają jak matowe papiery powlekane i łatwo się zadrukowują, bedąc równocześnie odporne na ścieranie, przedarcie, wodę czy zmienne warunki atmosferyczne. Sprawdzają się więc idealne, m.in. do produkcji map drogowych oraz etykiet na produkty żywnościowe i ogrodnicze.

  Polyart
  (8)

  Folia PE dwustronnie powlekana, łatwa do druku w technice offsetowej i sitodrukowej. Ma lekko matową powierzchnię w kolorze kości słoniowej. Doskonały efekt wizualny zadrukowanej etykiety. Jest odporna na wodę, zmienne warunki atmosferyczne, na przedarcie, ścieranie i niszczenie.

  Pokaż produkty 

  Tyvek® 1057D Classic
  (3)

  'Polietylen o wysokiej gęstości HDPE, łączony termicznie, nietkany, antystatyczny.

  Pokaż produkty 

  Tyvek® 1073D Classic
  (2)

  'Polietylen o wysokiej gęstości HDPE, łączony termicznie, nietkany, antystatyczny.

  Pokaż produkty 

  Tyvek® 1082D Classic
  (1)

  Polietylen o wysokiej gęstości HDPE, łączony termicznie, nietkany, antystatyczny.

  Pokaż produkty 

  Symbio Sport Texline
  (1)

  Logo Symbio

  Symbio Sport Texline - to syntetyczne podłoże nowej generacji do zastosowań w druku Dry Toner. Wykończenie powierzchni zbliżone do płótna o właściwościach folii regularnej. Odporne na warunki atmosferyczne (wilgotność temperatura). Idealnie nadaje się do wykonania numerów startowych, metek, wkładek do zaproszeń, przekładek.

  Pokaż produkty 

  Symbio RFID
  (1)

  Logo Symbio

  Symbio RFID - to specjalistyczny papier/produkt wielowarstwowy (papier – folia aluminiowa – papier). Głównym zastosowaniem papieru są zabezpieczenia m.in. kart kredytowych przed ich zeskanowaniem. Jego działanie polega na zablokowaniu częstotliwości 13,56 MHz. Jest to częstotliwość fal radiowych do przesyłania danych wykorzystywana w technice RFID (ang. Radio-frequency identification).

  Pokaż produkty 

  Symbio Sport Water Improved
  (2)

  Zaawansowane podłoże do druku i obróbki, łączące w sobie zalety folii z zaletami papieru. Jest produktem odpornym na rozdarcia, trwałym, odpornym na wodę, ale zarówno idealnym do zadruku, prostym w składowaniu oraz łatwym w przetwarzaniu.

  Pokaż produkty