KATALOG PRODUKTÓW

Verpakkingspapier en verpakkingskarton - diverse voorbeelden

PAPIERY I KARTONY OPAKOWANIOWE

W odniesieniu do aplikacji, papier i tektura są jednymi z najbardziej tradycyjnych i uniwersalnych materiałów pakowych. Począwszy od papieru bibułkowego poprzez różne odmiany papierów pakowych typu kraft. Antalis oferuje szeroką gamę produktów, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

  papiery kraft
  (12)

  Kraftpapier - diverse voorbeelden

  Brązowe papiery kraft, wykonane z celulozy siarczanowej, charakteryzują się wysoką odpornością na rozerwanie i dobrą drukownością. Świetnie sprawdzają się, m.in. do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych oraz do produkcji kopert i torebek.

  Podgrupy produktów

  papiery opakowaniowe
  (8)

  Verpakkingspapier voor het beschermen van producten

  Papiery opakowaniowe służą do pakowania, napełniania, maskowania i produkcji przekładek. Proponujemy wyjątkowo ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie - papiery pakowe makulaturowe o szarobrązowej barwie.

  Podgrupy produktów

  tektury opakowaniowe
  (9)

  Grijskarton tussenlegvellen

  Tektury makulaturowe to idealne podłoże do wykorzystania jako materiał zabezpieczający do palet jako przekładki lub dekle.

  Podgrupy produktów

  pergamin
  (4)

  Parchment paper

  Papier dedykowany do przemysłu spożywczego, przeznaczony do pakowania i zabezpieczania, oddzielania i przykrywania artykułów spożywczych o małej zawartości tłuszczu i wody.

  Podgrupy produktów