KATALOG PRODUKTÓW

WYPEŁNIANIE I AMORTYZACJA

Produkty opakowaniowe oraz systemy wypełnień i amortyzacji. Materiałem bazowym oferowanych produktów są papier, folia lub pianka.

  papierowe systemy amortyzacji i wypełnień
  (4)

  PadPak Senior Converter voor het maken van beschermende papierkussens

  Wypełniacze papierowe są doskonałym środkiem zabezpieczającym produkty o nieregularnych kształtach i składających się z delikatnych elementów. Mogą pełnić funkcje materiału blokującego lub wypełniającego, jako zabezpieczenie amortyzujące, a nawet jako papier pakunkowy. Do wytwarzania wypełniaczy papierowych niezbędne są specjalne systemy dostępne w naszej ofercie. Są to elastyczne systemy wypełnień papierem, które są łatwe w obsłudze i mogą być używane do pakowania szerokiej gamy produktów. Poprzez dostarczanie różnych typów maszyn i papierów, możemy zaoferować najbardziej efektywne kosztowo rozwiązania, zaadaptowane do konkretnej potrzeby klienta.

  Podgrupy produktów

  powietrzne systemy wypełnień
  (9)

  Powietrzne systemy wypełnień

  Szybkie i łatwe w obsłudze urządzenia do produkcji elastycznych poduszek powietrznych, które mogą służyć, m.in. do wypełniania pustych przestrzeni.

  Podgrupy produktów

  folie bąbelkowe
  (2)

  Folie bąbelkowe są wyjątkowo miękkie i odporne na przebicie, idealnie dopasowują się do kształtów pakowanych produktów. Dzięki tym właściwościom świetnie zabezpieczają i amortyzują delikatne produkty.

  Podgrupy produktów

  pianka pakowa
  (1)

  Lekka i uniwersalna pianka pakowa jest wytrzymała, wodooodporna, odporna na brud i ma doskonałe właściwości amortyzujące. Świetnie sprawdza się więc do pakowania powierzchni wymagających specjalnego zabezpieczenia, takich jak szkło, ceramika, produkty rolne i elementy drewniane.

  Podgrupy produktów

  profile i narożniki ochronne
  (10)

  Wytrzymałe i wygodne w użyciu narożniki ochronne świetnie sprawdzają się do zabezpieczania narożników i krawędzi towaru przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapobiegają również przemieszczaniu się ładunku i wzmacniają paletę.

  Podgrupy produktów

  papierowe systemy owijania
  (2)

  Elegancki, dekoracyjny papier dwuwarstwowy (warstwa brązowa i warstwa biała), razem połączony. Lekki i elastyczny papier, doskonały do zabezpieczania delikatnych przedmiotów.

  Podgrupy produktów