KATALOG PRODUKTÓW

VISUAL COMMUNICATION

Oferujemy szeroki wachlarz produktów służących do komunikacji wizualnej, a także szereg produktów dedykowanych dla sektora budowlanego i przemysłowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Płyty syntetyczne
  (409)

  blanc

  Oferujemy duży wybór płyt i akcesoriów z tworzyw sztucznych, PCW spienione, akryl wylewany i ekstrudowany, PETG i APET, poliwęglan, etc.

  Podgrupy produktów

  Arkusze do wydruków wielkoformatowych
  (3)

  Szukając materiałów o niewielkim ciężarze, bedących idealnym podłożem do druku, warto zwrócić uwagę na oferowane przez nas lekkie płyty warstwowe i kartony graficzne. Ze względu na różnorodność ich właściwości i składu można dopasować je do poszczególnych wewnętrznych zastosowań reklamowych.

  Podgrupy produktów

  papiery LFP
  (74)

  Papel gran formato - Comunicacion visual

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą podłoży do druku wielkoformatowego. Obejmuje ona różnego rodzaju papiery z certyfikatami FSC® i PEFC.

  Podgrupy produktów

  Folie samoprzylepne do druku
  (106)

  Szeroka gama materiałów samoprzylepnych, zawierająca produkty do różnorodnych zastosowań, krótko i długookresowych, do płaskich i zakrzywionych powierzchni.

  Podgrupy produktów

  Laminaty
  (38)

  Folie do laminowania na zimno, przeznaczone do ochrony wydruków wielkoformatowych przed promieniami UV, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi oraz do poprawy wyrazistości wydruków.

  Podgrupy produktów

  Folie ploterowe
  (249)

  blanc

  Nasza oferta obejmuje szeroki wybór folii samoprzylepnych przeznaczonych do wycinania w ploterach tnących: folie kalandrowane, wylewane, szablonowe oraz folie do specjalnych zastosowań. Dodatkowo proponujemy materiały transportowe do transferu grafik wykonanych na foliach ploterowych.

  Podgrupy produktów

  Banery
  (89)

  Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas banerami laminowanymi i powlekanymi typu frontlit, backlit i blockout, znajdującymi szerokie zastosowanie w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej oraz w systemach ekspozycyjnych. Naszą dodatkową propozycją są siatki banerowe, które mogą zostać użyte do wykonania reklamy na elewacjach budynków i rusztowaniach.

  Podgrupy produktów

  Tkaniny i canvasy
  (28)

  Syntetyczne oraz naturalne materiały tekstylne, przeznaczone do wykonywaniem artystycznych grafik wielkoformatowych i reklam, przeznaczone do druku solwentowego, lateksowego, UV i sublimacyjnego.

  Podgrupy produktów

  Folie z tworzyw sztucznych
  (139)

  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi cienkimi foliami syntetycznymi z polipropylenu, poliestru oraz z PCW.

  Podgrupy produktów

  Dekoracje na ściany
  (14)

  Szeroki zakres materiałów do dekoracji wnętrz przekształci każde wnętrze. Różne rodzaje, struktury, wzory pomogą stworzyć spersonalizowane, twórcze, inspirujące wnętrze.

  Podgrupy produktów

  Akcesoria pomocnicze
  (8)

  Uzupełnieniem oferty produktów do komunikacji wizualnej jest szeroka gama narzędzi aplikacyjnych.

  Podgrupy produktów