KATALOG PRODUKTÓW

PŁYTY PIANKOWO-KARTONOWE

Lekkie płyty piankowo-kartonowe składają się z rdzenia i okładzin z powlekanego kartonu. Wyróżniają się idealnym stosunkiem niskiego ciężaru do wysokiej stabilności oraz łatwą obróbką ręczną. Mogą być stosowane do wielu krótkookresowych kreacji wewnętrznych: do stojaków reklamowych w punktach sprzedaży, wiszących tablic czy jako podłoże do aplikacji zdjęć.

  Foam-X
  (3)

  Logo Foam X

  Foam-X to lekka płyta piankowa z rdzeniem z pianki poliuretanowej i okładzinami z wielowarstwowego papieru powlekanego, przeznaczona do użytku we wnętrzach. Płyta wyróżnia się niewielką masą przy jednocześnie dobrej stabilności. Ponadto jest wygodna w obróbce ręcznej.

  Pokaż produkty 

  Kapa Color
  (1)

  Lekka płyta z okładzinami celulozowymi powlekanymi polietylenem (wersja dwukolorowa: jasnoszary/czarny), z rdzeniem z twardej piany poliuretanowej (PUR).

  Pokaż produkty 

  Kapa Line
  (2)

  Lekka płyta piankowa z okładzinami z pigmentowanego kartonu jednostronnie powlekanego. Rdzeń tworzy twarda pianka z poliuretanu (PUR). Jest to klasyczna płyta dekoracyjna i idealne podłoże do druku.

  Pokaż produkty 

  Kapa Plast
  (1)

  Lekka płyta piankowa w jasnej bieli, z okładzinami z powlekanego tworzywem kartonu celulozowego. Rdzeń tworzy twarda pianka z poliuretanu (PUR). Idealna gładkość i płaskość powierzchni pozwala uzyskać wysokie prędkości druku.

  Pokaż produkty 

  Kapa Tex
  (1)

  Wysokiej jakości okładziny o wyglądzie płótna, złożone z nasączonego lateksem papieru pokrytego wysokiej jakości primerem. Płyta łączy zalety materiału sandwiczowego – lekkość, sztywność zginania, poręczność – z wizualnym i strukturalnym podobieństwem do płótna.

  Pokaż produkty 

  płyta piankowo-kartonowa
  (8)

  Płyta piankowo-kartonowa, której okładziny tworzy wielowarstwowy papier. Przeznaczona do użytku we wnętrzach. Rdzeń płyty tworzy polistyren (PS).

  Pokaż produkty