KATALOG PRODUKTÓW

1 gwiazdka w Green Star System Antalis oznacza, że produkt jest produkowany w papierni certyfikowanej zgodnie z normą ISO 14001 i/lub EU Ecolabel, ale nie posiada certyfikatu FSC® ani PEFC™. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej. RAFLATAC POLYLASER MATT SILVER

Samoprzylepna folia poliestrowa o srebrnej powierzchni z matowym wykończeniem. Folia charakteryzuje się wysoką stabilnością termiczną. Folia przeznaczona jest szczególnie do zadruku w drukarkach laserowych monochromatycznych oraz druku offsetowego.


- bardzo łatwa aplikacja,
- odpowiednia do zadruku we wszystkich urządzeniach monochromatycznych Dry Toner,
- poddaje się wykrawaniu, cięciu i perforowaniu.

Pakowanie

Atrybuty
środowiskowe

Techniki zadruku
i obróbka

Zastosowania
/Certyfikaty

 
wyprzedaż wycofane

Kryteria wyszukiwania

Format (mm)

Gram. (g/m2)

Rodzaj kleju/klejenia

Nacięcia

posortuj wyniki po:

Materiał Opis Ilość Cena
katalogowa
dodaj
534883

Raflatac, Polylaser, Matt Silver, mat, srebrny, trwały, bez nacięć, 80g/m2, 320mmx450mm, SRA3, LG, ryza 250 ark.

Paczka: 250
Paleta: 5000PLN 2.558,82
/1000 arkusz

wyprzedaż wycofane

NASZE PROPOZYCJE

KOPERTY BIUROWE

Enveloppes Offset - Enveloppes et Pochettes Commerciales

Koperty biurowe dostępne w wielu rodzajach, formatach, kolorach, przystosowane do przesyłania każdej korespondencji. Wśród naszych kopert biurowych dostępne są produkty z różnym rodzajem zamykania: SK -samoklejąca, HK -samoklejąca z paskiem, NK- zamykana na mokro. Wszystkie koperty charakteryzują się bardzo dobrą jakością oraz znakomitą zadrukowalnością przy wykonywaniu różnych nadruków reklamowych.

Pokaż produkty

POLYART

Etiquettes synthétiques - Polyart

Folia PE dwustronnie powlekana, łatwa do druku w technice offsetowej i sitodrukowej. Ma lekko matową powierzchnię w kolorze kości słoniowej. Doskonały efekt wizualny zadrukowanej etykiety. Jest odporna na wodę, zmienne warunki atmosferyczne, na przedarcie, ścieranie i niszczenie.

Pokaż produkty

COALA PHOTO SATIN 190

Impression numérique Grand Format - Coala Photo Satin 190

Kolekcja jednostronnie powlekanych białych papierów z mikroporową powłoką o satynowym wykończeniu powierzchni. Papiery charakteryzuje bardzo wysoka białość gwarantująca wydruki o doskonałej jakości.

Pokaż produkty