KATALOG PRODUKTÓW

PAPIERY I KARTONY OZDOBNE

Nasza szeroka gama papierów i kartonów ozdobnych to odpowiedź na potrzeby projektantów prestiżowych zaproszeń, wizytówek, nowoczesnych katalogów, opakowań i wielu innych kreatywnych prac. Oferujemy, m.in. papiery barwione w masie, metalizowane, przezroczyste, z fakturą, publikacyjne oraz do identyfikacji wizualnej. Wszystkie w pięknych i modnych kolorach.

do identyfikacji wizualnej firmy (165)

Najwyższej klasy ekskluzywne papiery i kartony ozdobne, zaliczane do grupy papierów biznesowych, to idealne materiały do stworzenia identyfikacji wizualnej firmy, czyli wizytówek, papeterii firmowej, teczek i listowników. Dopełnieniem całości są odpowiednio dobrane koperty.

Podgrupy produktów

metalizowane (127)

Błyszczące, metaliczne, opalizujące… czyli najbardziej prestiżowe papiery i kartony ozdobne z naszej oferty zachwycają także kolorem – od odcieni szlachetnie pastelowych po kolory intensywne.

przezroczyste (10)

Delikatne, poruszające wyobraźnię – takie właśnie są przezroczyste papiery ozdobne z naszej oferty. Dają niezwykłe możliwości niestandardowych kreacji.

gładkie (129)

Wygładzone papiery i kartony ozdobne będą idealne do kreowania pozytywnego wizerunku firmy, a także wielu innych prestiżowych projektów. Są przyjemne w dotyku, występują w wielu oryginalnych kolorach.

wyjątkowo gładkie (12)

Ekskluzywne, wyjątkowo wygładzone papiery i kartony ozdobne, wraz z dopasowanymi do nich kopertami, są idealne do rozwiązań biznesowych czy prestiżowych wydawnictw.