KATALOG PRODUKTÓW

PAPIERY I KARTONY OZDOBNE

Nasza szeroka gama papierów i kartonów ozdobnych to odpowiedź na potrzeby projektantów prestiżowych zaproszeń, wizytówek, nowoczesnych katalogów, opakowań i wielu innych kreatywnych prac. Oferujemy, m.in. papiery barwione w masie, metalizowane, przezroczyste, z fakturą, publikacyjne oraz do identyfikacji wizualnej. Wszystkie w pięknych i modnych kolorach.

  do identyfikacji wizualnej firmy
  (150)

  Najwyższej klasy ekskluzywne papiery i kartony ozdobne, zaliczane do grupy papierów biznesowych, to idealne materiały do stworzenia identyfikacji wizualnej firmy, czyli wizytówek, papeterii firmowej, teczek i listowników. Dopełnieniem całości są odpowiednio dobrane koperty.

  Podgrupy produktów

  metalizowane
  (108)

  Błyszczące, metaliczne, opalizujące… czyli najbardziej prestiżowe papiery i kartony ozdobne z naszej oferty zachwycają także kolorem – od odcieni szlachetnie pastelowych po kolory intensywne.

  Podgrupy produktów

  przezroczyste
  (10)

  Delikatne, poruszające wyobraźnię – takie właśnie są przezroczyste papiery ozdobne z naszej oferty. Dają niezwykłe możliwości niestandardowych kreacji.

  Podgrupy produktów

  gładkie
  (132)

  Wygładzone papiery i kartony ozdobne będą idealne do kreowania pozytywnego wizerunku firmy, a także wielu innych prestiżowych projektów. Są przyjemne w dotyku, występują w wielu oryginalnych kolorach.

  Podgrupy produktów

  wyjątkowo gładkie
  (10)

  Ekskluzywne, wyjątkowo wygładzone papiery i kartony ozdobne, wraz z dopasowanymi do nich kopertami, są idealne do rozwiązań biznesowych czy prestiżowych wydawnictw.

  Podgrupy produktów

  fakturowane
  (133)

  Papiery i kartony ozdobne z różnorodnymi fakturami mogą być tłem wielu prestiżowych i oryginalnych projektów. W naszej gamie dostępne są papiery z wyrazistymi tłoczeniami, delikatnie filcowane i młotkowane.

  Podgrupy produktów

  delikatnie powlekane
  (6)

  Papiery ozdobne ze specjalną, delikatnie powlekaną powierzchnią - zachowujące w dotyku charakter papieru niepowlekanego - szczególnie polecane do projektów, które wymagają idealnego nasycenia kolorów.

  Podgrupy produktów

  wyjątkowe
  (65)

  Najwyższej jakości, w najpiękniejszych, oryginalnych kolorach, o powierzchni zachwycającej zarówno zmysł wzroku, jak i dotyku - takie są najbardziej wyjątkowe papiery ozdobne z naszej oferty. Mogą być podstawą zarówno najbardziej oryginalnych, jak i najbardziej prestiżowych projektów.

  Podgrupy produktów

  produkty specjalne
  (16)

  Kolorowe i fakturowane papiery ozdobne przeznaczone do zastosowań specjalnych, np. jako okleiny introligatorskie.

  Podgrupy produktów

  ozdobne do druku cyfrowego
  (31)

  Szeroka gama papierów i kartonów ozdobnych - dedykowanych do druku cyfrowego - o specjalnie przygotowanej powierzchni, zapewniającej najwyższą jakość druku i chroniącej wydruki przed żółknięciem.

  Podgrupy produktów

  druk laserowy
  (2)

  Najpiękniejsze papiery ozdobne z naszej oferty dedykowane do druku cyfrowego HP Indigo: dzięki unikalnej powierzchni I-tone zapewniają doskonałą jakość wydruków.

  Podgrupy produktów