PAPIERY NIEPOWLEKANE

Papiery offsetowe to wielka rodzina papierów – standardowych, o podwyższonej jakości, objętościowych, z recyklingu – która zajmuje ważne miejsce w świecie druku. Wielofunkcyjność offsetu sprawia, że nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, a w szczególności do druku książek, katalogów, ulotek i druków administracyjnych.

prestiżowe (35)

Wysoka jakość wydruku na papierach offsetowych typu premium pozwala na zastosowanie tych papierów do najbardziej wymagających, prestiżowych zastosowań.

Podgrupy produktów

ekologiczne (29)

W naszej ofercie green znajdują się, m.in. papiery ekologiczne offsetowe. Te papiery wykonane w 100 % z recyklingu charakteryzują się znakomitą jakością druku, wyjątkową teksturą, przyjaznym dla oka odcieniem bieli i wysoką nieprzezroczystością.

Podgrupy produktów

preprint i laser (80)

Papier preprint to papier niepowlekany przeznaczony do wstępnego zadruku w maszynach offsetowych lub zadruku z roli na rolę z późniejszym wykorzystaniem w drukarkach laserowych, a także do dwustronnego zadruku i odczytu w urządzeniach skanujących z oprogramowaniem OCR. Papiery do druku laserowego zapewniają wysokiej jakości wydruki i doskonałe odwzorowanie kolorów.

Podgrupy produktów

standardowe (128)

Książki, foldery, broszury, ulotki, mailingi - idealne do druku tego typu projektów są papiery offsetowe, zapewniające doskonałe rezultaty zadruku - szczególnie przy dużym nakładzie.

Podgrupy produktów

kolorowe (106)

Kolorowy papier offsetowy to różnorodna paleta barw: intensywnych lub pastelowych, nowoczesnych bądź klasycznych. Szeroka oferta proponowanych kolorów łączy się z dużym wyborem formatów i gramatur ułatwiając w ten sposób wszelkie rodzaje ekspresji.

Podgrupy produktów