PAPIERY SAMOKOPIUJĄCE

Grupa papierów specjalistycznych używanych do dokumentowania transakcji, dowodów prawnych lub kontroli. Nasze papiery samokopiujące dają możliwość wyboru kolorów i gramatur zgodnych z przyjętymi standardami oraz wykonywania druków i formularzy w oprawie lub bez, włącznie z ich personalizacją.

  warstwa wierzchnia CB
  (5)

  Papier autocopiant - Supérieur CB - 1er feuillet

  Warstwa CB w kolorze białym stosowana jest w zestawach druków samokopiujących jako oryginał. Doskonale oddaje obraz oryginału na kolejne kopie.

  Podgrupy produktów

  warstwa środkowa CFB
  (20)

  Warstwa CFB może być stosowana w zestawach druków samokopiujących jako warstwa środkowa lub tworzyć wszystkie warstwy w zestawach bloczków. Doskonale przyjmuje obraz oryginału, a następnie oddaje go na kolejne kopie. Jest dostępna w standardowych kolorach.

  Podgrupy produktów

  warstwa spodnia CF
  (13)

  Papier autocopiant - Supérieur CF - Dernier Feuillet

  Warstwa CF stosowana jest w zestawach druków samokopiujących jako ostatnia kopia. Wyłącznie przyjmuje obraz oryginału. W naszej ofercie występuje w następujących kolorach: białym, zielonym, żółtym, niebieskim i różowym.

  Podgrupy produktów

  papiery samokopiujące do druku cyfrowego
  (9)

  Do wytwarzania zestawów druków samokopiujących i druków aksydensowych, zawierających zmienne dane warto wykorzystać papiery samokopiujące dedykowane do druku cyfrowego. Zapewnią one wysoką jakość wydruków z wykorzystaniem kopiarek, drukarek laserowych i innych cyfrowych urządzeń drukujących.

  Podgrupy produktów

  produkty dodatkowe
  (2)

  Produits papier autocopiant

  Produkty wspomagające pracę z papierem samokopiującym - specjalistyczne dodatki chemiczne stosowane podczas obróbki papierów samokopiujących, takie jak klej samorozdzielający.

  Podgrupy produktów