Szanowni Klienci, sklep internetowy jest chwilowo niedostępny, trwają prace usprawniające działanie serwisu. Przepraszamy za utrudnienia.

Papier autocopiant

PAPIERY SAMOKOPIUJĄCE

Grupa papierów specjalistycznych używanych do dokumentowania transakcji, dowodów prawnych lub kontroli. Nasze papiery samokopiujące dają możliwość wyboru kolorów i gramatur zgodnych z przyjętymi standardami oraz wykonywania druków i formularzy w oprawie lub bez, włącznie z ich personalizacją.

  warstwa wierzchnia CB
  (5)

  Papier autocopiant - Supérieur CB - 1er feuillet

  Warstwa CB w kolorze białym stosowana jest w zestawach druków samokopiujących jako oryginał. Doskonale oddaje obraz oryginału na kolejne kopie.

  Podgrupy produktów

  warstwa środkowa CFB
  (20)

  Papier autocopiant - Supérieur CFB - Feuillet intermédiaire

  Warstwa CFB może być stosowana w zestawach druków samokopiujących jako warstwa środkowa lub tworzyć wszystkie warstwy w zestawach bloczków. Doskonale przyjmuje obraz oryginału, a następnie oddaje go na kolejne kopie. Jest dostępna w standardowych kolorach.

  Podgrupy produktów

  warstwa spodnia CF
  (13)

  Papier autocopiant - Supérieur CF - Dernier Feuillet

  Warstwa CF stosowana jest w zestawach druków samokopiujących jako ostatnia kopia. Wyłącznie przyjmuje obraz oryginału. W naszej ofercie występuje w następujących kolorach: białym, zielonym, żółtym, niebieskim i różowym.

  Podgrupy produktów

  papiery samokopiujące do druku cyfrowego
  (10)

  Do wytwarzania zestawów druków samokopiujących i druków aksydensowych, zawierających zmienne dane warto wykorzystać papiery samokopiujące dedykowane do druku cyfrowego. Zapewnią one wysoką jakość wydruków z wykorzystaniem kopiarek, drukarek laserowych i innych cyfrowych urządzeń drukujących.

  Podgrupy produktów

  produkty dodatkowe
  (2)

  Produits papier autocopiant

  Produkty wspomagające pracę z papierem samokopiującym - specjalistyczne dodatki chemiczne stosowane podczas obróbki papierów samokopiujących, takie jak klej samorozdzielający.

  Podgrupy produktów