ARTYKUŁY BIUROWE

Papierowe artykuły do Twojego biura - papiery do druku i kopiowania, rolki do kopiarek i ploterów, etykiety biurowe, papier komputerowy i rolki kasowe.

  papier satynowany
  (84)

  Szeroka gama papierów satynowanych do wysokiej jakości wydruków w drukarkach i kopiarkach laserowych.

  Podgrupy produktów

  papiery do kopiowania klasa A
  (22)

  Najwyższej jakości papiery do drukowania i kopiowania przeznaczone są do wszystkich urządzeń biurowych. Sprawdzają się zarówno do wykonywania czarno-białych, jak i kolorowych wydruków, zapewniając niezrównany kontrast kopii.

  Podgrupy produktów

  klasa B
  (5)

  Wysokiej jakości papiery do druku i kopiowania, zapewniające bardzo dobrą jakość wydruków czarno-białych i kolorowych zarówno na drukarkach atramentowych, jak i laserowych.

  Podgrupy produktów

  klasa C
  (4)

  Uniwersalne papiery do drukarek laserowych i atramentowych, odpowiednie do druku i kopiowania dużych nakładów dokumentów wewnętrznych, raportów czy komunikatów.

  Podgrupy produktów

  kolorowe
  (60)

  Nowoczesne papiery do druku i kopiowania dostępne w wielu kolorach pastelowych, intensywnych i neonowych, zapewniające idealną jakość wydruku na wszystkich kolorowych i czarno-białych urządzeniach biurowych.

  Podgrupy produktów

  akcesoria biurowe
  (21)

  Akcesoria biurowe – zbiór produktów niezbędnych w każdym biurze. W skład akcesoriów wchodzą: papier komputerowy, rolki do kas i faksów oraz bardzo szeroka oferta biurowych etykiet adresowych – samoprzylepnych.

  Podgrupy produktów