nasz serwis

 

 • Wydarzenia 

  Antalis bierze udział w najważniejszych wydarzeniach na rynku. Targi, to unikalna okazja aby poznać nas lepiej, aby spotkać profesjonalistów i wziąć udział w konferencjach, by poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie.

  Podczas tegorocznych targów RemaDays w dniach 6-8 lutego br. zaprezentowaliśmy swoją ofertę podłoży do druku wielkoformatowego marki Coala. Pokazaliśmy podłoża do druku solwentowego oraz do druku atramentami na bazie wody. Zarówno materiały klasyczne, bardziej popularne: papiery i banery, jak też innowacyjne. Te ostatnie to m.in. tapety i tekstylia samoprzylepne, folie ze specjalnymi klejami ułatwiającymi aplikacje grafik oraz materiał tekstylny do wykorzystania w reklamach pneumatycznych.

 • Inicjatywy 

  Inicjatywy Antalis łączą różnych graczy na danym rynku (agencje, użytkowników końcowych, producentów maszyn i podłoży) i  pozwalają na wymianę doświadczeń między nimi.

  Przykładem jest nasza inicjatywa d2b - Digital to Business. Antalis stworzył ten projekt z myślą o zintegrowaniu środowiska druku cyfrowego: agencji, reklamodawców, drukarzy, producentów maszyn i podłoży do tego rodzaju druku. Przyłączając się do d2b uzyskasz dostęp do najnowszych informacji, dowiesz się o nowych podłożach, o tym jak uzyskać najlepsze rezultaty w zadruku cyfrowym, o metodach uszlachetniania oraz możliwościach wykorzystania zmiennych danych (personalizacja). Poprzez inicjatywę d2b Antalis pomaga wkroczyć w świat druku cyfrowego oferując swoją wiedzę i doświadczenia w zakresie technologii cyfrowych oraz oddając do dyspozycji bogatą gamę produktów.

  więcej