O nas

Antalis na DSCOOP 2017

Antalis na DSCOOP 2017

2017/06/30

W dniach 7-9 czerwca firma Antalis uczestniczyła jako platynowy sponsor w wydarzeniu społeczności użytkowników maszyn HP - DSCOOP 2017 w Lyonie. Była to wyśmienita okazja do poznania najnowszych trendów w branży cyfrowej i wymiany doświadczeń. Podczas tegorocznej edycji firma Antalis zaprezentowała swoją szeroką ofertę podłoży do druku cyfrowego, która wraz z zespołem ekspertów, szeregiem specjalistycznych usług i konferencjami organizowanymi przez Antalis składają się na strategię D2B (Digital to Business).

DSCOOP - stoisko Antalis

Wśród nowości przedstawionych przez Antalis na DSCOOP znalazły się takie produkty jak: Coala Magnetics  - łatwe do aplikacji i szybkiej zmiany wielkoformatowe tablice magnetyczne oraz Coala Walldesign - tapety ścienne do tworzenia spersonalizowanych wnętrz. Firma Antalis zaprezentowała również media nowej generacji, m.in. papier PowerCoat, który pozwala na integrację funkcjonalności elektronicznych z wydrukiem grafiki, znajdując zastosowanie w reklamie, promocji i branży opakowaniowej.

dscoop-stoisko-lyon-3.jpg

DCOOP to obowiązkowe wydarzenie dla członków społeczności HP Indigo, oferujące wyjątkową możliwość kontaktu z osobami z całego łańcucha produkcyjnego: od osób zaangażowanych w proces preprodukcji i zarządzanie danymi po specjalistów w obróbce technicznej. Wydarzenie daje niecodzienną szansę na wgląd w to, co się dzieje na rynku, unaoczniając nowe perspektywy rozwoju i potencjalne wyzwania - podkreśla Xavier Jouvet, dyrektor ds. Marketingu i Zakupów Antalis International - Branża cyfrowa jest kluczowym kierunkiem rozwoju dla Antalis - nieustanie w nią inwestujemy za pośrednictwem nowych podłoży i usług dla naszych klientów. Uczestnictwo w DCOOP 2017 i możliwość pokazania różnorodności naszej oferty to dla nas wielki zaszczyt.