O nas

Kalendarz ozdobny Antalis 2018 nagrodzony

2018/05/11

Miło nam poinformować, że kalendarz ozdobny Antalis na 2018 rok zdobył dwie prestiżowe nagrody: w międzynarodowym konkursie A’Design Award & Competition oraz w Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy Zoom Art.

kalendarz-ozdobny-antalis-2018.jpg
 

Międzynarodowy konkurs A’Design Award & Competition
Kalendarz Antalis 2018: Silver A’Design Award w kategorii Graphics and Visual Communication Design.

A' Design Award & Competition to jeden z najważniejszych na świecie międzynarodowych konkursów designerskich. Zgłoszone na konkurs projekty oceniane są przez jury, w skład którego wchodzą światowej sławy eksperci, profesjonaliści i przedstawiciele mediów.

a-design-award-kalendarz-antalis.png a-design-award-statuetka-2.png

 

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Kalendarzy Zoom Art
Kalendarz Antalis 2018: Miejsce II w kategorii Kalendarze Wieloplanszowe.

Zoom Art powstał, by docenić i wyróżnić firmy oraz artystów, którzy tworzą kalendarze będące prawdziwymi dziełami sztuki. Prace są oceniane przez profesjonalistów  - projektantów, znawców sztuki, designu i poligrafii, a zwycięzcy otrzymują unikatowe szklane statuetki, z których największe są inkrustowane 24 karatowym złotem.

zoom-art-statuetki.jpg
 

Kalendarz Antalis „OSIEM” został zaprojektowany i wyprodukowany przez Drukarnię Kolory z Krakowa. Podstawka i karty powstały z najwyższej klasy papierów z kolekcji Conqueror.

Motywem przewodnim kalendarza jest „8” - cyfra przynosząca szczęście, będąca symbolem doskonałości i tego, co wiecznie trwa. Wyjątkowa forma ósemki stała się punktem wyjścia do stworzenia różnorodnych motywów artystycznych przedstawionych na kartach kalendarza. Kolejne miesiące przybliżają nam również ciekawostki związane w występowaniem motywu ósemki w otaczającym nas świecie.

Poznaj nasz kalendarz: www.cyfra8.pl