O nas

Dlaczego Antalis - grafika

Dlaczego Antalis?

Rozwój kariery zawodowej, szkolenia, szeroki zakres oferowanych stanowisk - dowiedz się, dlaczego warto wybrać Antalis jako pracodawcę!

Jesteśmy wiodącym w Europie dystrybutorem papieru, systemów opakowaniowych i produktów wykorzystywanych w komunikacji wizualnej. Jeśli dołączysz do Antalis:

Będziesz pracować w międzynarodowym środowisku
Dołączenie do europejskiego lidera da Ci możliwość pracy w różnych krajach na całym świecie.

Będziesz czerpać korzyści z kultury korporacyjnej, opartej na pracy zespołowej
Praca zespołowa jest w naszym DNA. Nasza organizacja koncentruje się na tej kluczowej wartości. Każdego dnia dążymy do doskonalenia pracy zespołowej i współpracy.

Sukces firmy będzie Twoim udziałem
Niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmujesz, Twój wkład - zarówno indywidualny, jak i zespołowy - będzie miał kluczowe znaczenie dla naszego wspólnego sukcesu.

Będziesz mógł zdobywać nowe umiejętności na każdym etapie Twojej kariery zawodowej
Wierzymy w rozwój osobisty. Dlatego też opracowujemy indywidualne programy rozwoju osobistego dla naszych pracowników. Chcemy pomóc Ci zbudować Twoją przyszłość z Antalis.

Dołączysz do Grupy, która oferuje szeroki zakres możliwości zawodowych
Nasze portfolio obejmuje ponad 200 marek funkcjonujących w wielu segmentach rynku. Oznacza to, że możemy zaoferować Ci wiele różnych ścieżek kariery, adekwatnych do Twoich umiejętności i doświadczenia.

Będziesz pracować w odpowiedzialnej i zaangażowanej organizacji

Dążymy do osiągnięcia zrównoważonego wzrostu, opartego na praktykach odpowiedzialnych społecznie.Aplikuj teraz - przycisk