nasze strategiczne inicjatywy

 • Creative Power

  Oferujemy szeroką gamę papierów i kartonów ozdobnych.

  Użycie papieru ozdobnego w projekcie może sprawić, że Twoja praca zyska dodatkową wartość, a przekaz w niej zawarty stanie się silniejszy. Inicjatywa o nazwie Creative Power łączy szeroką ofertę produktów oraz usług Antalis, aby pomóc Ci dokonać wyboru najlepszego papieru ozdobnego dla Twojego projektu.

 •  

  Creative_Power_89x57.pngpapiery

  Oferujemy wiele produktów, które pomogą wspierać Twój talent, np.: Conqueror, KeayKolour, Pop’set, Rives i Curious Collection. Marka Curious Collection powiększyła się ostatnio o Curious Matter, papier o intrygującej fakturze łączącej piasek z jedwabiem. Większość z papierów jest certyfikowana także do druku cyfrowego. Wielość kolorów, faktur i wykończeń pozwoli Ci dopasować produkt idealny dla Twojego projektu.

 •  

  Creative_Power_89x57.pngzastosowania

  Papiery ozdobne doskonale poddają się różnym metodom wykończeń, np. tłoczeniu, foliowaniu, cięciu laserem. Innowacyjne techniki, takie jak lakier punktowy, biały tusz  mogą wzmocnić przekaz Twojego komunikatu. Druk cyfrowy daje możliwość wykonywania druków spersonalizowanych, aby dotrzeć do wybranych odbiorców. Te czynniki to konieczność dla takich branż jak przemysł modowy, usługi finansowe czy inne firmy świadczące profesjonalne usługi na najwyższym poziomie (prawnicy, architekci...).

  więcej
 •  

  Creative_Power_89x57.pngeksperci

  Nasi specjaliści zapewniają wsparcie w wyborze jak najlepszego produktu dla danego projektu. Zaprezentują Państwu przykłady realizacji na naszych papierach ozdobnych, doradzą w wyborze metody zadruku i wykończenia.

  więcej
 •  

  Creative_Power_89x57.pngpróbniki

  Antalis dostarcza próbniki i przykłady zadruku, abyś mógł wybrać najlepszy papier dla swojego projektu.

  więcej
 •  

  Creative_Power_89x57.pngwydarzenia

  Antalis organizuje warsztaty i spotkania podczas których można dowiedzieć się jeszcze więcej o papierach ozdobnych, poznać ich możliwości i porozmawiać z ekspertami.