o nas

dscoop-2014-190x224.jpg

 


W dniach 25 - 27 czerwca 2014, w Budapeszcie, odbędzie się trzecia europejska konferencja inicjatywy DSCOOP (Digital Solutions Cooperative). Podobnie jak w poprzednich latach, Antalis będzie wspierał organizację konferencji jako KING PARTNER.
DSCOOP EMEA łączy właścicieli agencji graficznych oraz profesjonalistów używających maszyn HP Indigo oraz rozwiązań z nimi powiązanych.

Więcej

 


 

Dscoop-Partner Banner• Media do druku cyfrowego, które znajdują się w ofercie związanej z inicjatywą d2b firmy Antalis, są dostosowane do najnowszej generacji maszyn przeznaczonych do tego rodzaju druku

Asortyment zawiera kolekcję papierów powlekanych, niepowlekanych, ozdobnych, materiałów do druku wielkoformatowego, a także podłoży specjalistycznych (kartonów, podłoży samoprzylepnych, syntetycznych i magnetycznych), występujących w gramaturach, formatach oraz wykończeniach dostosowanych do każdego rodzaju technologii druku cyfrowego.

Dowiedz się więcej o wzornikach d2b

Wydarzenia i inicjatywy związane z Antalis d2b mają za celu wspieranie i edukację wszystkich uczestników związanych z rynkiem druku cyfrowego 

Antalis w ramach inicjatywy d2b organizuje wydarzenia, podczas których spotykają się różni przedstawiciele związani z rynkiem druku cyfrowego. W czasie tych spotkań mogą wymienić się wiedzą i doświadczeniami, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe.