o nas

d2b-inhouse_259x194.jpg

Twoja  firma posiada wewnętrzny dział druku cyfrowego…

…i chcesz mieć możliwość zaoferowania najlepszych możliwych rozwiązań dla innych działów, poprzez zróżnicowanie podłoży do druku i dzięki skróceniu czasu wykonania zleconych Ci prac?

Po prostu przyłącz się do naszego projektu d2b

Projekt d2b powstał, aby zbliżyć ze sobą i połączyć reklamodawców, wydawców oraz drukarzy cyfrowych. Poprzez przystąpienie do tego projektu będziesz mógł z jednej strony dzielić się swoimi doświadczeniami, a z drugiej korzystać z wiedzy i doświadczeń innych oraz zapoznawać się z nowymi pomysłami i rozwiązaniami jakie pojawią się na rynku druku cyfrowego.

 • Różnorodność oferty Antalis

  Oferta mediów Antalis d2b to szeroki wybór papierów powlekanych, niepowlekanych oraz ozdobnych, a także podłoży specjalistycznych. Każda z tych czterech kategorii zawiera szeroką gamę odcieni i gramatur.

  Papiery powlekane Digigreen Gloss & Silk. 100% digital - podłoża dedykowane do druku cyfrowego laserowego i ciekłotonerowego HP Indigo. 100% green - podłoża ekologiczne, dostępne w formatach cyfrowych.

  Papiery niepowlekane do kolorowego druku cyfrowego laserowego - Image Digicolor. To papiery o wyjątkowej bieli i gładkości, dedykowane do zadruku cyfrowego.

  Arjowiggins Creative Papers - Antalis jest jedynym dystrybutorem kolekcji papierów ozdobnych Arjowiggins dedykowanych do druku cyfrowego. Kolekcja zawiera szeroką gamę białych papierów premium, papierów fakturowanych oraz papierów kolorowych. Wszystkie posiadają certyfikat kompatybilności z urządzeniami do druku cyfrowego.

  Podłoża specjalne - oferta cyfrowa Antalis zawiera także podłoża samoprzylepne, kartony oraz syntetyki. Połączenie wyjątkowych właściwości tych produktów z możliwościami oferowanymi przez najnowsze rozwiązania w technologii druku cyfrowego, pomogą wykreować unikalne rozwiązania dla wszelkiego typu prac.

  więcej
 • Podłoża specjalne

  Kartony graficzne: Antalis wyselekcjonował gamę kartonów powlekanych, które spełniają wymogi cyfrowych technik zadruku oraz są dedykowane do wymagających prac graficznych i opakowaniowych takie jak Trucard lub Carta.

  Papiery samoprzylepne: Grupa papierów samoprzylepnych dedykowana do druku cyfrowego zaspokoi wszelkie wymagania. Łącząc płaskość  i drukowość daje najlepszą jakość druku i wydajności. Poznaj ofertę podłoży do druku laserowego oraz HP Indigo.

  Podłoża syntetyczne: Antalis oferuje możliwość zróżnicowania Twojej oferty produktowej, dzięki innowacyjnym podłożom takim jak mediom jak  polipropylen (PP), które w pełni respektują zasady ochrony środowiska.

  Papier magnetyczny: MagneCote to niezwykły produkt, który zachowuje się jak magnes, ale daje możliwości zadruku jak papier!

 • wzorniki d2b

  Antalis wspiera swoich klientów w ich rozwoju technologicznym poprzez dostarczanie kompletnej gamy podłoży, które zaspokoją potrzeby klientów. Dostarczymy pełnej informacji na temat właściwości danego podłoża i jego kompatybilności danego z maszyną jaką dysponujesz.

  Nasze wzorniki podłoży do druku cyfrowego d2b pozwolą Ci zapoznać się z gamą asortymentową produktów dedykowanych do tego rodzaju zadruku (ciekłotonerowego oraz laserowego)

   

 • Przyłącz się do sieci d2b

  Regularne spotkania dla stałych klientów, podczas których można poznać innych członków społeczności oraz nawiązać kontakty biznesowe z pozostałymi uczestnikami rynku podłoży i maszyn do druku cyfrowego. Dzięki tym spotkaniom uzyskasz dostęp do nowych pomysłów, doświadczeń i wiedzy oraz trendów, jakie wciąż pojawiają się na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

  więcej

Digigreen 


w 100% digital
w 100% ekologiczny

digigreen_push_145x111.jpg

Wszechstronny, biały powlekany papier ekologiczny do zadruku cyfrowego - gwarancja doskonałej jakości wydruków.

więcej

Image DigiColor

Do kolorowych drukarek laserowych

Ream_Image_Digicolour_182x109.jpg

Biały, niepowlekany papier premium do kolorowego druku cyfrowego laserowego.

więcej

Papiery ozdobne

Gama papierów do druku cyfrowego
         

AW-Creative-Digital_119x89px.png

Szeroka oferta mediów do laserowego druku cyfrowego w formacie SRA3! Idealne do zadruku w maszynach cyfrowych.

więcej

Trucard Duo Gloss

trucard_push_145x111.jpg

Idealny do wysokiej jakości zadruków oraz zastosowań opakowaniowych, które wymagają jednostronnie powlekanego kartonu z błyszczącym wykończeniem.

więcej