O nas

d2b-copyshops-259x194.jpg

Jesteś  właścicielem punktu typu Copy Shop...

...i chcesz wyróżnić się dzięki zróżnicowanej gamie podłoży, na których wykonujesz prace dla swoich klientów?

Po prostu przyłącz się do naszego projektu d2b

Projekt d2b powstał, aby zbliżyć ze sobą i połączyć reklamodawców, wydawców oraz drukarzy cyfrowych. Poprzez przystąpienie do tego projektu będziesz mógł z jednej strony dzielić się swoimi doświadczeniami, a z drugiej korzystać z wiedzy i doświadczeń innych oraz zapoznawać się z nowymi pomysłami i rozwiązaniami jakie pojawią się na rynku druku cyfrowego.

 

Media do druku cyfrowego Antalis

Dzięki ofercie Antalis zyskasz dostęp do podłoży, które będą w pełni kompatybilne z Twoim urządzeniem do druku cyfrowego, będą posiadały wymagane certyfikaty do danego rodzaju zadruku, dzięki czemu unikniesz zbędnych przerw technicznych podczas druku i równocześnie zadbasz o kondycję techniczną swojej drukarki.

Inicjatywa Digital to Business to doskonały sposób na:

 •  Pokazanie Twoim klientom wysokiej jakości druku cyfrowego.
 •  Pokazanie innowacyjnych zastosowań, które można uzyskać dzięki drukowi cyfrowemu.
 •  Pokazanie różnorodności mediów do druku cyfrowego, dzięki szerokiej ofercie Antalis.
 • Innowacyjne zastosowania, możliwe dzięki drukowi cyfrowemu

  Druk cyfrowy to coś więcej niż tylko możliwość druku niskich nakładów. To także świat nowych możliwości technologicznych  i zastosowań, które będziesz mógł zaoferować swoim klientom.

  Dzięki przyłączeniu się do projektu d2b staniesz się częścią cyfrowego eko-systemu. Zyskasz dostęp do nowych trendów, pomysłów i możliwości, będziesz mógł zaoferować swoim klientom rozwiązania, i które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

 • Przyłącz się do sieci d2b

  Regularne spotkania dla stałych klientów, podczas których można poznać innych członków społeczności oraz nawiązać kontakty biznesowe z pozostałymi uczestnikami rynku podłoży i maszyn do druku cyfrowego. Dzięki tym spotkaniom uzyskasz dostęp do nowych pomysłów, doświadczeń i wiedzy oraz trendów, jakie wciąż pojawiają się na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

  więcej
 • Różnorodność oferty Antalis

  Oferta mediów Antalis d2b to szeroki wybór papierów powlekanych, niepowlekanych oraz ozdobnych, a także podłoży specjalistycznych. Każda z tych czterech kategorii zawiera szeroką gamę odcieni i gramatur.

  Papiery powlekane Digigreen Gloss & Silk. 100% digital - podłoża dedykowane do druku cyfrowego laserowego i ciekłotonerowego HP Indigo. 100% green - podłoża ekologiczne, dostępne w formatach cyfrowych.

  Papiery niepowlekane do kolorowego druku cyfrowego laserowego - Image Digicolor. To papiery o wyjątkowej bieli i gładkości, dedykowane do zadruku cyfrowego.

  Arjowiggins Creative Papers - Antalis jest jedynym dystrybutorem kolekcji papierów ozdobnych Arjowiggins dedykowanych do druku cyfrowego. Kolekcja zawiera szeroką gamę białych papierów premium, papierów fakturowanych oraz papierów kolorowych. Wszystkie posiadają certyfikat kompatybilności z urządzeniami do druku cyfrowego.

  Podłoża specjalne - oferta cyfrowa Antalis zawiera także podłoża samoprzylepne, kartony oraz syntetyki. Połączenie wyjątkowych właściwości tych produktów z możliwościami oferowanymi przez najnowsze rozwiązania w technologii druku cyfrowego, pomogą wykreować unikalne rozwiązania dla wszelkiego typu prac.

  więcej
 • Podłoża specjalne

  Kartony graficzne: Antalis wyselekcjonował gamę kartonów powlekanych, które spełniają wymogi cyfrowych technik zadruku oraz są dedykowane do wymagających prac graficznych i opakowaniowych takie jak Trucard lub Carta.

  Papiery samoprzylepne: Grupa papierów samoprzylepnych dedykowana do druku cyfrowego zaspokoi wszelkie wymagania. Łącząc płaskość  i drukowość daje najlepszą jakość druku i wydajności. Poznaj ofertę podłoży do druku laserowego oraz HP Indigo.

  Podłoża syntetyczne: Antalis oferuje możliwość zróżnicowania Twojej oferty produktowej, dzięki innowacyjnym podłożom takim jak mediom jak  polipropylen (PP), które w pełni respektują zasady ochrony środowiska.

  Papier magnetyczny: MagneCote to niezwykły produkt, który zachowuje się jak magnes, ale daje możliwości zadruku jak papier!

Digigreen 


w 100% digital
w 100% ekologiczny

digigreen_push_145x111.jpg

Wszechstronny, biały powlekany papier ekologiczny do zadruku cyfrowego - gwarancja doskonałej jakości wydruków.

więcej

Image DigiColor

Do kolorowych drukarek laserowych

Ream_Image_Digicolour_182x109.jpg

Biały, niepowlekany papier premium do kolorowego druku cyfrowego laserowego.

więcej

Coala 

Idealny wybór dla genialnych pomysłów

Logo_Coala_144x111.png

Media Coala - najwyższej jakości produkty do zadruku wielkoformatowego, media do ekspozycji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

więcej

Papiery ozdobne

Gama papierów do druku cyfrowego
         

AW-Creative-Digital_119x89px.png

Szeroka oferta mediów do laserowego druku cyfrowego w formacie SRA3! Idealne do zadruku w maszynach cyfrowych.

więcej