o nas

Offset_Content_259x194.jpg

Jesteś  drukarzem

…i chcesz uzyskać jak najlepsze rezulaty druku poprzez zmniejszenie liczby odpadów, zróżnicowanie podłoży drukowych, zapoznanie się z nowymi metodami zadruku i wejście na nowe rynki zbytu?

Po prostu przyłącz się do naszego projektu d2b!

Projekt d2b powstał, aby zbliżyć ze sobą i połączyć reklamodawców, wydawców oraz drukarzy. Poprzez przystąpienie do tego projektu będziesz mógł z jednej strony dzielić się swoimi doświadczeniami, a z drugiej korzystać z wiedzy i doświadczeń innych oraz zapoznawać się z nowymi pomysłami i rozwiązaniami jakie pojawią się na rynku druku cyfrowego.

 

Oferta podłoży do druku cyfrowego firmy Antalis obejmuje zarówno podłoża tradycyjne (offsetowe), jak i podłoża do nowoczesnych technologii zadruku.

Oferta Antalis zawiera podłoża dedykowane do różnych technologii zadruku, w tym do druku ciekłotonerowego na urządzeniach HP Indigo oraz do druku laserowego (dry toner) na urządzeniach Kodak, Ricoa, Konica Minolta, Develop, a także innych strategicznych producentów maszyn. Będziesz zaskoczony różnorodnością podłoży jak i jakością cyfrowych wydruków.

 

banner_d2b_2.jpg


Platforma d2b firmy Antalis pomoże uzyskać Ci dostęp do nowych pomysłów i trendów. Odkryjesz niezwykłą jakość druku cyfrowego i liczne możliwości jakie daje ten rodzaj zadruku.

 •  Zmniejsz koszty i zużycie papieru, dzięki naszej ofercie, która zaspokoi Twoje potrzeby zarówno w druku offsetowym
  jak i cyfrowym.
 •  Zobacz najnowsze aplikacje możliwe dzięki zastosowaniu druku cyfrowego.
 •  Użyj próbnika Antalis d2b, a przekonasz się jak różnorodna jest kolekcja podłoży do druku cyfrowego dostępna w ofercie Antalis.
 •  Połącz się z Antalis d2b, aby móc dzielić się informacjami z rynku, poznać aktualne trendy w środowisku druku cyfrowego.
 • Unikalna oferta Antalis

  Od wielu lat Antalis dostarcza papiery do druku offsetowego. W obliczu rozwoju nowych technologii druku wciąż poszerzamy swoją ofertę o podłoża, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

  Antalis zapewnia dostęp do informacji o produktach i technikach druku, dzięki którym zoptymalizujesz zastosowanie swoich maszyn oraz zużycie papieru.

  Oferta podłoży do druku cyfrowego Antalis d2b zapewni Ci możliwość wyboru, dzięki czemu będziesz miał pewność, że wybrany produkt jest dedykowany do typu urządzenia, które posiadasz, zapewni bezproblemowy zadruk a także najwyższą jakość druku.

 • Nowoczesne zastosowania druku cyfrowego

  Druk cyfrowy to coś więcej niż tylko możliwość druku niskich nakładów. To także świat nowych możliwości technologicznych i zastosowań, które będziesz mógł zaoferować swoim klientom.

  Dzięki przyłączeniu się do projektu d2b uzyskasz możliwość zapoznania się z crossmediowymi kampaniami marketingowymi, które już odniosły sukces. Zwrot z inwestycji tego typu kampanii jest znacznie większy (+34% wg. Infotrends), w porównaniu z tradycyjnymi kampaniami. Zyskując dostęp do nowych trendów, pomysłów i możliwości, będziesz mógł zaoferować swoim klientom rozwiązania, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

 • Różnorodność oferty Antalis

  Oferta mediów Antalis d2b to szeroki wybór papierów powlekanych, niepowlekanych oraz ozdobnych, a także podłoży specjalistycznych. Każda z tych czterech kategorii zawiera szeroką gamę odcieni i gramatur.

  Papiery powlekane Digigreen Gloss & Silk. 100% digital - podłoża dedykowane do druku cyfrowego laserowego
  i ciekłotonerowego HP Indigo. 100% green - podłoża ekologiczne, dostępne w formatach cyfrowych.

  Papiery niepowlekane do kolorowego druku cyfrowego laserowego - Image Digicolor. To papiery o wyjątkowej bieli i gładkości, dedykowane do zadruku cyfrowego.

  Arjowiggins Creative Papers - Antalis jest jedynym dystrybutorem kolekcji papierów ozdobnych Arjowiggins dedykowanych do druku cyfrowego. Kolekcja zawiera szeroką gamę białych papierów premium, papierów fakturowanych oraz papierów kolorowych. Wszystkie posiadają certyfikat kompatybilności z urządzeniami do druku cyfrowego.

  Podłoża specjalne - oferta cyfrowa Antalis zawiera także podłoża samoprzylepne, kartony oraz syntetyki. Połączenie wyjątkowych właściwości tych produktów z możliwościami oferowanymi przez najnowsze rozwiązania w technologii druku cyfrowego, pomogą wykreować unikalne rozwiązania dla wszelkiego typu prac.

  więcej
 • Podłoża specjalne

  Kartony graficzne: Antalis wyselekcjonował gamę kartonów powlekanych, które spełniają wymogi cyfrowych technik zadruku oraz są dedykowane do wymagających prac graficznych i opakowaniowych takie jak Trucard lub Carta.

  Papiery samoprzylepne: Grupa papierów samoprzylepnych dedykowana do druku cyfrowego zaspokoi wszelkie wymagania. Łącząc płaskość  i drukowość daje najlepszą jakość druku i wydajności. Poznaj ofertę podłoży do druku laserowego oraz HP Indigo.

  Podłoża syntetyczne: Antalis oferuje możliwość zróżnicowania Twojej oferty produktowej, dzięki innowacyjnym podłożom takim jak mediom jak  polipropylen (PP), które w pełni respektują zasady ochrony środowiska.

  Papier magnetyczny: MagneCote to niezwykły produkt, który zachowuje się jak magnes, ale daje możliwości zadruku jak papier!

 • Przyłącz się do sieci d2b!

  Regularne spotkania dla stałych klientów, podczas których można poznać innych członków społeczności oraz nawiązać kontakty biznesowe z pozostałymi uczestnikami rynku podłoży i maszyn do druku cyfrowego. Dzięki tym spotkaniom uzyskasz dostęp do nowych pomysłów, doświadczeń i wiedzy oraz trendów, jakie wciąż pojawiają się na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

  więcej

Digigreen 


w 100% digital
w 100% ekologiczny

digigreen_push_145x111.jpg

Wszechstronny, biały powlekany papier ekologiczny do zadruku cyfrowego - gwarancja doskonałej jakości wydruków.

więcej

Image DigiColor

Do kolorowych drukarek laserowych

Ream_Image_Digicolour_182x109.jpg

Biały, niepowlekany papier premium do kolorowego druku cyfrowego laserowego.

więcej

Coala 

Idealny wybór dla genialnych pomysłów

Logo_Coala_144x111.png

Media Coala - najwyższej jakości produkty do zadruku wielkoformatowego, media do ekspozycji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

więcej

Papiery ozdobne

Gama papierów do druku cyfrowego

ProductPush_CreativeDigital_145x111.png

Szeroka oferta mediów do laserowego druku cyfrowego w formacie SRA3! Idealne do zadruku w maszynach cyfrowych.

więcej