Odpowiedzialny biznes

Green-toolbox-259x194.jpg

Narzędzia  Green

Razem walczmy o prawdę!

Wielu ludzi wciąż wierzy, że papier nie jest przyjazny dla środowiska. "Papier przyczynia się do wylesienia"; "Musimy unikać drukowania za wszelką cenę"; "Musimy przestać produkować katalogi drukowane w milionach kopii";  "Musimy wypełniać wszystkie formularze przez internet."; "Firmy, które prowadzą politykę nieużywania papieru są bardziej przyjazne dla środowiska". Często widzimy stopki w korespondencji e-mail, promujące politykę nieużywania papieru. Firmy, nasi klienci, uważają, że oszczędzając papier są bardziej odpowiedzialni. Wynika to przede wszystkim z fałszywych przekonań na temat konsekwencji wykorzystywania papieru w komunikacji.
 
Zdecydowaliśmy się działać i potrzebujemy Waszej pomocy, abyśmy razem mogli walczyć z tymi przekonaniami.

Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy narzędzia, przedstawiające argumenty i sprawdzone informacje, na temat tego, że nasza branża jest w rzeczywistości eko-odpowiedzialna, których możecie używać w swoich kampaniach informacyjnych. Narzędzia są neutralne w przekazie i odnoszą się do filmu, który został zrealizowany, aby pokazać zalety wynikające z używania papieru. Jeśli każdy z Was będzie regularnie korzystał z nich w komunikacji z klientami, to razem trafimy do tysięcy ludzi. Poniżej znajdziecie zarówno narzędzia, jak też informacje o sposobie ich wykorzystania.

Pracujmy razem nad obaleniem mitów na temat papieru!​

Czujesz się zagubiony w dżungli eko-odpowiedzialnych marek? Obejrzyj nasz film, który pomoże Ci zrozumieć dlaczego Green Star System jest łatwy do zaadoptowania. Możesz go ściągnąć i umieścić na swojej stronie.

Tu znajdziesz link, który pozwoli Ci ściągnąć film - pobierz film

  • Wstaw tę stopkę do swoich e-maili

    INSTRUKCJA POBRANIA I UŻYTKOWANIA:

    >> 1- Zapisz ten obrazek na swoim komputerze (prawym klawiszem "zapisz jako")

    >> 2- Zintegruj ze stopką swojego podpisu e-mail

    >> 3- Stwórz link, aby obrazek przenosił do video "Czy wiesz, że?", które przed chwilą obejrzałeś, i który wstawiłeś na swoją stronę internetową