odpowiedzialny biznes

Environment_green_selection_ContentPage_259x194.jpg

Nasza  oferta Green

Antalis dąży do stworzenia oferty kompatybilnej z polityką zrównoważonego rozwoju popartego praktykami w zakresie ochrony środowiska

Czy w ramach prowadzonej polityki ochrony środowiska Twoja firma zobowiązuje się do korzystania z papierów ekologicznych? A może poszukujesz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie tego rodzaju podłoży? Nie szukaj dalej!
Wybraliśmy dla Ciebie szeroką gamę papierów przyjaznych dla środowiska, w oparciu o różnorodne kryteria, takie jak: certyfikacja FSC® lub certyfikacja PEFC, zawartość włókien pochodzących z recyklingu, niska emisja związków węgla, oznakowanie Eco-label i wiele innych.

Cocoon - logo

 

Cocoon - zainspirowany technologią ekologiczną

Jeżeli poszukujesz papieru pochodzącego w 100% z recyklingu, o wysokim poziomie bieli i doskonałych parametrach druku, nie szukaj dalej.
Papier jest produkowany w 100% z recyklingu miazgi z certyfikacją FSC®. Zmniejszenie zużycia energii i wody oraz emisji związków węgla podczas całego procesu produkcyjnego w porównaniu z wytwarzaniem papieru z włókien pierwotnych. Dostępna jest szeroka gama produktów przeznaczonych do wszystkich zastosowań i technologii druku.

Green_Pictos_FSC_34x34.jpg Green_Pictos_NAPM100_34x34.jpg Environment_ecolabel_34x34.png Green_Pictos_PCF_34x34.jpg Green_Pictos_Recycled100_34x34.jpg Green_Pictos_HeavyMetals_34x34.jpg

zamów online

Cyclus - logo

 

Cyclus - koncepcja papieru pochodzącego w 100% z recyklingu

Marka Cyclus oferuje najszerszy wybór powlekanych i niepowlekanych papierów pochodzących w 100% z recyklingu. Ich naturalna białość nieustannie komunikuje Twoje zaangażowanie we wspieranie wartości CSR. Wybierając Cyclus - najbardziej przyjazny środowisku papier na świecie - wysyłasz bowiem otoczeniu mocny sygnał świadczący o Twoim podejściu do tematu ochrony środowiska i swoim poczuciu odpowiedzialności.

Green_Pictos_Blueangel_34x34.jpg Green_Pictos_Recycled100_34x34.jpg Environment_ecolabel_34x34.png Green_Pictos_PCF_34x34.jpg Green_Pictos_NAPM100_34x34.jpg Green_Pictos_HeavyMetals_34x34.jpg PISO_ISO14001_RVB.jpg PISO_REACH-COMPLIANCE_CMJN_34x34.png Impression

zamów online

Digigreen - logo

 

Digigreen - ekologiczny papier do druku cyfrowego

Niesamowita jakość druku na wszystkich urządzeniach cyfrowych, przy zachowaniu doskonałych parametrów ochrony środowiska. Przedstawiamy Digigreen, najwyższej jakości papier wielofunkcyjny,
który posiada gwarancję współdziałania z technologią HP Indigo oraz z tonerem suchym... w 100%
do druku cyfrowego. Produkowany w co najmniej 50% z włókien pochodzących z recyklingu, papier Digigreen posiada także certyfikację FSC® Mix Credit oraz europejskie oznakowanie Ecolabel... w 100% ekologiczny.

Digigreen - w 100% cyfrowy, w 100% ekologiczny!

Green_Pictos_FSC_34x34.jpg Green_Pictos_NAPM50_34x34.jpg Environment_ecolabel_34x34.png Green_Pictos_PCF_34x34.jpg Green_Pictos_Recycled50_34x34.jpg Green_Pictos_HeavyMetals_34x34.jpg PISO_ISO14001_RVB.jpg PISO_REACH-COMPLIANCE_CMJN_34x34.png Impression

zamów online

Conqueror - logo

 

Conqueror

Conqueror to silna, rozpoznawalna marka prestiżowego papieru. Cieszy się ona również niezrównaną reputacją w odniesieniu do innowacji dotyczących ochrony środowiska: w roku 1991 była pierwszą na rynku, która wprowadziła papiery pochodzące z recyklingu, a począwszy od roku 2006 wszystkie produkty posiadały certyfikację FSC®. Papiery te są obecnie klasyfikowane jako Carbon Neutral w 12 krajach Europy.
Starając się wciąż opracowywać papiery o coraz lepszych właściwościach ekologicznych, marka Conqueror wprowadziła najbardziej jasne i najczystsze papiery pochodzące w 100% z recyklingu oraz całkowicie nowe materiały do produkcji: szybko rosnący i odnawialny bambus. Papiery Bamboo są produkowane z upraw zrównoważonych i wybierane w sposób niezwykle staranny. Produkty są dostępne w 5 odcieniach, które odzwierciedlają niezwykłą dbałość o jakość (brak tzw. OBA - optyczne środki rozjaśniające) oraz w wersji Natural White. Kolory są uzyskiwane jedynie dzięki użyciu pigmentów naturalnych (ochrowych), pochodzących z południowej Francji.
 

Green_Pictos_FSC_34x34.jpg Green_Pictos_PCF_34x34.jpg Green_Pictos_Recycled100_34x34.jpg Green_Pictos_Recycled50_34x34.jpg Green_Pictos_CO2Neutral_34x34.jpg

zamów online

Logo Rives

 

Rives 100% Recycled

Rives 100% Recycled to elegancki papier i karton wyprodukowany w 100% z włókien recyklingowych.
Delikatna faktura filcu (Shetland) sprawia, że projekty wykonane na tym papierze mogą być zarówno ekskluzywne jak i zgodne z poszanowaniem środowiska naturalnego.
Znajdzie zastosowanie we wszelkich projektach związanych z ekologią. Może być użyty do produkcji: folderów firmowych, listowników, kalendarzy, raportów rocznych, a także zaproszeń, kartek świątecznych, wizytówek czy do produkcji luksusowych opakowań.

Green_Pictos_FSC_34x34.jpg Green_Pictos_Recycled100_34x34.jpg PISO_ISO14001_RVB.jpg

zamów online

Pop'Set - logo

 

POP’SET

POP’SET – eksplozja energetycznych kolorów! Papier, który zachwyca nasyceniem najmodniejszych barw w całej ofercie.
Pop’Set jest wyjątkowo gładki, a dodatkowo przyjazny dla środowiska.
W stałej ofercie kilkanaście kolorów, w tym 8 całkiem nowych intensywnych: Cosmo Pink, Lime Tonic, Infra Violet, Cactus Green, Hot Brown, Urban Grey, Riviera Blue i Ultra Red – nie można przejść obok nich obojętnie! Ożywią każdy projekt, zainspirują do niezwykłej kreacji, wyznaczą nowe trendy…
Zastosowania: zaproszenia, karty okolicznościowe, okładki katalogów, kalendarze, opakowania, ulotki reklamowe, karty menu… i wszystko, co dzięki eksplozji modnych kolorów zyska na intensywności.

Green_Pictos_FSC_34x34.jpg PISO_ISO14001_RVB.jpg

zamów online

Keaykolour - logo

 

KEAYKOLOUR 100% Recycled

Całkowita nowość – teraz wszystkie papiery z kolekcji Keaykolour Recycled są w 100% wyprodukowane z makulatury!
Te, które są już dobrze znane – Kreda i Wapień z widocznymi na powierzchni drobnymi włoskami oraz wersja Particles z delikatnymi plamkami złotymi lub srebrnymi, które sprawiają, że każda kartka jest odrobinę inna.
Teraz dostępne także nowe kolory - Camel, Hazel i Graphite – to odcienie naturalne, ziemiste, podkreślające ekologiczny charakter każdego projektu. Uzupełnieniem oferty są koperty w formacie DL. Znajdzie zastosowanie we wszelkich projektach związanych z ekologią. Może być użyty do produkcji: folderów firmowych, listowników, kalendarzy, raportów rocznych, a także zaproszeń, kartek świątecznych, wizytówek czy do produkcji luksusowych opakowań.

Green_Pictos_FSC_34x34.jpg Green_Pictos_Recycled100_34x34.jpg PISO_ISO14001_RVB.jpg

zamów online