odpowiedzialny biznes

testimonials-259x194.png

Referencje 

Zapoznaj się z informacjami użytkowników dotyczącymi ich strategii CSR oraz eko-odpowiedzialności.

 

 

 

 •  

  Szwedzki oddział WWF przyznaje nagrodę „Panda Book of the Year” książce „A Wilder Life” wydrukowanej na papierze Cocoon Silk w 100% z recyklingu, którego dystrybutorem jest Antalis. Antalis był kreatywnym partnerem projektu „A Wilder Life” od samego początku. Dzięki wspaniałej prezentacji piękna Matki Natury książka wygrała nagrodę Panda Book of the Year 2018. Jest to specjalna nagroda co roku przyznawana przez szwedzki oddział WWF (World Wide Fund for nature, Światowy Fundusz na rzecz Przyrody) dla najlepszych przedstawień natury. Jej celem jest wyróżnienie osób, które w istotny sposób przyczyniły się do ochrony przyrody.

  więcej
 •  

  Firma Antalis podziela troskę Clarins o naszą planetę i środowisko naturalne. Nic dziwnego więc, że do materiałów dla prasy na temat nowej wersji swojej kuracji przeciwstarzeniowej Double Serum, która zadebiutowała tego lata, firma Clarins ponownie zastosowała papier Antalis - Cocoon.

   

  więcej
 •  

  Danone potwierdza, że do wydruku swojego Dokumentu Referencyjnego zastosuje papier Antalis pochodzący z recyklingu:
  "Papier Cocoon Silk jest estetyczny i przyjazny dla środowiska. Zapewnia doskonałą jakość wydruku przy bardzo niewielkim oddziaływaniu na środowisko".

  Dominique Duby, Dyrektor ds. MSSF w Danone


   

  więcej
 •  

  "Papier Cocoon jest bardzo przyjemny w dotyku, a także bardzo opłacalny finansowo. Połączenie tych cech oraz przyjaznego dla środowiska charakteru tego papieru, zgodnie z naszą strategią odpowiedzialności społecznej, sprawiło, że oferta papieru z linii Cocoon stała się dla nas doskonałym wyborem."

  Ariane Ramboer, Kierownik do spraw komunikacji korporacyjnej i odpowiedzialności społecznej


   

  więcej
 •  

  “Wysoko cenimy wszystkie zasoby naturalne, w tym papier: zawsze dobrze rozważamy jego użycie, aby nie drukować niepotrzebnych materiałów cały czas prowadzimy także zbiórkę zużytych materiałów drukowanych w celu ich recyklingu.”

  Luulea Lääne, Dyrektor ds. Komunikacji w firmie Tallink Estonia

  więcej