Propozycje zastosowań - papiery firmowe i komunikacja wizualna

Papier na komunikację wizualną

 

Papiery firmowe mają wpływ na wizerunek Twojej firmy. Zastosowanie odpowiedniej marki kopert i papierów firmowych stanowi z pewnością ważny element strategii budowania marki. Posiadamy w swojej ofercie eleganckie, klasyczne i nowoczesne papiery oraz koperty, które z pewnością pomogą Ci się wyróżnić.

Ważne 

 •  Zastanów się czy zależy Ci na nowoczesnym czy tradycyjnym wizerunku.
 •  Wygląd, faktura, a nawet format Twojej wizytówki mogą już na samym początku przekazać odpowiedni obraz firmy klientom. Pomyśl o użyciu niekonwencjonalnych papierów, z oryginalną strukturą lub o ciekawych wykończeniach, takich jak: Curious Metallics lub Translucents. Natychmiast przykuje uwagę wizytówka wykorzystująca dwa sklejone ze sobą papiery w różnych kolorach.
 •  Upewnij się, że logo firmy dobrze komponuje się z projektem całej wizytówki. Może się też okazać, że projekt będzie musiał być opracowany właśnie pod kątem logo, tak aby całość była spójna.
 •  Zdecyduj czy użyjesz zadruku kolorowego czy czarno-białego, a może kombinacji obu tych technik?
 •  Warto pomyśleć o wykorzystaniu rewersu wizytówki. W takim przypadku wybierz papier o większym stopniu nieprzezroczystości lub wyższej gramaturze, aby zadruk nie przebijał na drugą stronę.
 •  Weź pod uwagę sposób wykończenia jaki zastosujesz: tłoczenie, tłoczenie folią na gorąco, lakierowanie, wykrawanie.
 •  Jeśli Twój papier firmowy ma być zadrukowywany laserowo, wybierz papier, który został wyprodukowany do takiego celu.
 •  Zastanów się czy będziesz potrzebował dopasowanych kopert.
 •  Jak zamierzasz dystrybuować swoją wiadomość? Jeśli planujesz wysyłkę pocztą, zdecyduj czy użyjesz kopert
  z okienkiem czy etykiet do zaadresowania. Pamiętaj, że waga i rozmiar przesyłki będą miały wpływ na koszty.
 •  A może Twój papier firmowy wymaga dodatkowego zabezpieczenia takiego jak spersonalizowany znak wodny, który
  nie będzie mógł zostać skopiowany?
 •  Obecnie wiele firm używa w swojej komunikacji biznesowej papierów pochodzących z recyklingu, które zbliżają się jakością do standardowych papierów, oferując bardzo dobre rezultaty zadruku. Wiele z oferowanych przez nas marek spełnia te wymagania, dzięki czemu, stosując je pokażesz jak ważna jest dla Ciebie ochrona środowiska naturalnego.
 •  Zawsze pamiętaj o budżecie jakim dysponujesz.
 • Wygląd ma znaczenie

  Przesyłki bezpośrednie zyskają na wartości, gdy zastosujesz papiery kolorowe, o różnych fakturach i rodzajach wykończenia. W ten sposób przyciągną uwagę i sprawią, że odbiorca chętniej je otworzy i przeczyta.

  > Rekomendowane produkty: Keaykolour - Rives - Pop'Set - Coloraction

 • Obrazy 

  Papiery błyszczące są najlepsze do wydruku kolorowych obrazów, ale wiele z nowoczesnych papierów niepowlekanych także daje bardzo dobre rezultaty.

  > Rekomendowane produkty: Olin Regular

 • Koperty 

  Wybór odpowiedniej koperty ma kluczowe znaczenie - jest ona pierwszą rzeczą jaką zobaczy odbiorca Twojej przesyłki. Sprawdź jakie formaty kopert są dostępne w naszej ofercie.

  > Rekomendowane produkty: poznaj gamę naszych kopert

 • Ochrona środowiska

  Antalis oferuje szeroką gamę produktów certyfikowanych i pochodzących z recyklingu. Nasze papiery produkowane są z materiałów pochodzących z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, możesz więc być pewien, że papiery których użyjesz pochodzą z monitorowanego łańcucha dostaw - od papierni aż do momentu zadruku. Wiele z oferowanych przez nas marek papierów posiada certyfikat FSC®, dzięki czemu, stosując je pokażesz jak ważna jest dla Ciebie ochrona środowiska naturalnego.

  > Rekomendowane produkty: Rives - Keaykolour 100% Recycled - Conqueror - Olin

Olin 

olin_push_145x111.jpg

Pełna gama papierów offsetowych premium zapewniająca doskonałą jakość druku.

więcej

Conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg

Znana na całym świecie prestiżowa marka papierów do identyfikacji wizualnej firm.

więcej

Rives 

rives_push_145x111.png

Gama papierów o różnych fakturach, które podkreślą kreatywność Twoich prac. Papiery Rives dają doskonałe rezultaty zadruku.

więcej

Business Card

BusinessCardPPush145x111.jpg

Kolekcja eleganckich kartonów ozdobnych z szerokim wyborem rodzaju wykończenia powierzchni: idealnie gładkie, żeberkowane, z fakturą płótna, prążków, lnu, sita, kratki i skórki pomarańczy.

więcej