Print - propozycje zastosowań

 • Raporty roczne

  Twój raport roczny zawiera wiele ważnych informacji o firmie. Wysoka jakość wydruku i użycie odpowiedniego papieru, np: ekologicznego, ozdobnego lub cyfrowego oraz pasujących kopert sprawi, że Twój raport będzie niepowtarzalny.

  więcej
 • Książki i dzienniki

  Jesteś czytelnikiem? A może wolisz pisać? Z pewnością trudno jest wybrać najlepszy papier
  do wydruku książki lub dziennika. Zajrzyj do tej sekcji, aby zapoznać się z naszymi najbardziej odpowiednimi do tego celu papierami.

  więcej
 • Broszury i ulotki

  Broszura lub ulotka daje Ci możliwość szczegółowego przedstawienia działalności swojej firmy.
  Właśnie w tym celu wybraliśmy różnorodne papiery powlekane i niepowlekane, zapewniające doskonałą jakość wydruku dla informacji jakie chcesz zaprezentować.

  więcej
 • Kalendarze 

  365 lub 366 dni… tak długo użytkownik będzie korzystał z Twojego kalendarza. Upewnij się,
  że będzie on wspaniale wyglądał każdego dnia, wybierając odpowiedni produkt z oferty naszych nieprzeciętnych papierów.

  więcej
 • Katalogi 

  Katalog stanowi prawdziwą witrynę Twojej firmy. Może zawierać informacje na temat produktów, atrakcyjne zdjęcia i pełne treści opisy. Sprawdź, jakie możemy Ci zaoferować produkty, aby Twój katalog naprawdę się wyróżnił.

  więcej
 • Teczki i foldery

  Dzięki naszym papierom i tekturom do produkcji teczek i folderów Twoje raporty i prezentacje wywrą niezapomniane wrażenie. Szeroki wybór kolorów oraz faktur tych produktów pozwala wyróżnić poszczególne części Twoich dokumentów. Wśród wielu naszych produktów na pewno znajdziesz ten, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

  więcej
 • Mailing bezpośredni

  W jaki sposób zapewnić sobie największą liczbę odpowiedzi w ramach kampanii mailingu bezpośredniego? Możesz na nas liczyć. Zapewnimy Ci najlepsze rozwiązania, począwszy od wyboru najlepszych papierów i kopert.

  więcej
 • Karty okolicznościowe i zaproszenia

  Zapowiedzi dotyczące ważnych wydarzeń, zaproszenia, kartki świąteczne... wiele okazji, aby spotkać się z klientami, przyjaciółmi lub rodziną w ciągu całego roku. Papiery metalizowane, przezroczyste, z fakturą, w różnych odcieniach... Znajdziesz tutaj szeroki wybór na każdą okazję.

  więcej
 • Etykiety i naklejki

  Etykieta może oznaczać bardzo wiele: oznakowanie, symbol, bilet, zawieszkę, obwolutę. Każda może być inna, w zależności od wykorzystanych technik zadruku i uszlachetnienia. Zapoznaj się
  z naszymi markami papierów samoprzylepnych, a możesz być zaskoczony kompleksową gamą rozwiązań jaką tutaj znajdziesz.

  więcej
 • Papiery firmowe i komunikacja wizualna firm

  Sukces w biznesie zależy w dużej mierze od "bycia zauważalnym". Dzięki naszym papierom zbudujesz swoją tożsamość na rynku. Dysponujemy eleganckimi, klasycznymi i nowoczesnymi papierami, które pomogą Ci się wyróżnić.

  więcej
 • Magazyny i biuletyny

  Posiadamy papiery i koperty, które wywrą natychmiastowe i długo utrzymujące się wrażenie
  na odbiorcy i doskonale odzwierciedlą treści, które chcesz przekazać. Doradzimy Ci w wyborze najodpowiedniejszego papieru dla Twoich prac.

  więcej
 • Opakowania i ochrona w transporcie

  Aby mieć pewność, że wszystkie zadrukowane projekty dotrą do Twojego Klienta w nienaruszonym stanie, skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy szeroką gamę materiałów opakowaniowych.
  Jeśli wysyłasz książki, kalendarze czy też pełne palety, my dobierzemy odpowiednie materiały, które zabezpieczą Twoje przesyłki w transporcie.

  więcej
 • Albumy na zdjęcia

  Rynek albumów do zdjęć to najszybciej rozwijający się rynek jeśli chodzi o papiery do druku cyfrowego. Antalis oferuje szeroką gamę produktów do tego typu zadruku, w tym papiery powlekane typu premium oraz papiery ozdobne.

  więcej