Propozycje zastosowań - mailing bezpośredni

Papier do mailingu bezpośredniego

 

Papiery, które wykorzystasz do wysyłek bezpośrednich mają istotny wpływ na to jak zostanie odebrana wiadomość oraz jak będą postrzegane produkty, które oferujesz.

 • Wybór odpowiedniego produktu

  Zastanów się do jakiego rodzaju odbiorów chcesz skierować swój przekaz - to ważne, żeby informacja była odpowiednio spersonalizowana. Wybór papieru może skłonić Twojego adresata do otworzenia i przeczytania tej wiadomości. Niekonwencjonalny wygląd, szeroki wybór kolorystyki i dostępnych faktur zapewnią papiery ozdobne. Możesz także wybrać papiery powlekane, które idealnie nadają się do wydruku kolorowych zdjęć i ilustracji.

  > Rekomendowane produkty:
  Papiery ozdobne: KeaykolourRives Curious CollectionPop’SetConqueror  Coloraction
  Druk cyfrowy: Digigreen Image
  Druk offsetowy: Novatech - Olin

 • Budżet 

  Biorąc pod uwagę koszty produkcji oraz to, kto jest odbiorcą wiadomości, możesz zaplanować sposób zadruku i wykończenia oraz dopasować produkt odpowiedni do jej treści oraz budżetu jakim dysponujesz.

 • Sposób dostawy

  Jeśli planujesz wysyłkę pocztą, to waga i rozmiar będą miały wpływ na koszty. Jednocześnie wybór odpowiedniej koperty ma kluczowe znaczenie, gdyż jest ona pierwszą rzeczą jaką zobaczy odbiorca przesyłki. Zawsze upewnij się, żeby zawartość była dopasowana do rozmiaru koperty.

 • Ochrona środowiska

  Antalis oferuje szeroką gamę produktów certyfikowanych i pochodzących z recyklingu. Nasze papiery produkowane są z materiałów pochodzących z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, możesz więc być pewien, że papiery których użyjesz pochodzą z monitorowanego łańcucha dostaw - od papierni aż do momentu zadruku.

  > Rekomendowane produkty: Digigreen Cocoon Gloss i SilkRives Recycled - Keaykolour Recycled

pop 'set

popset_push_145x111.jpg

Gama papierów ekologicznych, dostępna w wielu kolorach.

 

więcej

Novatech 

gant_144x111.jpg

Papier powlekany o wysokiej jakości powleczenia i wysokim stopniu białości. Oferuje najlepszą wydajność w swojej klasie.

więcej

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111-1.jpg

Wszechstronny biały powlekany papier ekologiczny do zadruku cyfrowego.

więcej

Olin 

olin_push_145x111.jpg

Pełna gama papierów offsetowych premium zapewniająca doskonałą jakość druku.

więcej

Koperty 

envelopes&pockets_145x111.jpg

Szeroki wybór formatów i kolorów do wszelkich zastosowań.

więcej