Propozycje zastosowań - dekoracje naścienne

Podłoże na dekoracje naścienne

 

Dlaczego ograniczać się wyłącznie do typowych rozwiązań? Klasycznie klejone lub samoprzylepne tapety albo tkanina naścienna z wybranym przez siebie motywem, wszystkie przygotowane pod żądany wymiar. Jest to kolejny sposób nadania wnętrzom własnego stylu lub wykorzystania ścian jako nośnika przekazu reklamowego.

ważne 

  •  Prace naścienne można wykonywać różnymi technikami, m.in. w zależności od długości ich ekspozycji.
  •   Jeśli przygotowujemy pracę eksponowaną we wnętrzu na stałe, możemy sięgnąć po klasyczną tapetę lub długookresowy materiał samoprzylepny.
  •   Prace reklamowe krótkoterminowe, często wymieniane wykonujemy z usuwalnych folii, które po zdjęciu pozostawiają czystą, nieuszkodzoną powierzchnię, gotową do kolejnej aplikacji.
  •   Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie tkanin, które pozwalają na wykonanie prac o dużych rozmiarach, dodatkowo podświetlanych łagodnym, miękkim światłem.
  •  Podłoża z klejem ułatwiającym aplikację sprawdzą się najlepiej, gdy rozsyłamy prace do samodzielnego klejenia amatorom. Podobnie tapety włókninowe, odporne na rozdarcie, które są łatwiejsze do amatorskiego klejenia, niż papierowe.
  •  Dla dopełnienia efektu stylizacyjnego można zastosować personalizowane zasłony z uzupełniającym całość wydrukiem. Możliwości jest mnóstwo.

WW 200

Folia samoprzylepna do zadruku solwentowego. Do wykonywania grafik na ściany, z możliwością ich wielokrotnego wykorzystania.

więcej

WW 300

Folia samoprzylepna do zadruku solwentowego, wyposażona w bardzo mocny klej. Do wykonywania samoprzylepnych tapet klejonych do wszystkich typów farb ściennych.

więcej