Propozycje zastosowań - grafika podłogowa

Materiały na grafikę podłogową

 

Grafiki podłogowe spotyka się w dekoracji pomieszczeń, wystaw targowych i sklepów, a coraz częściej można również przed budynkami i w reklamie zewnętrznej, na co pozwalają specjalistyczne produkty.

ważne 

  •  Miejsce ekspozycji standów reklamowych jest kluczowe dla doboru pozostałych elementów dekoracji, w tym grafik podłogowych.
  •  Inne materiały sprawdzają się w zastosowaniach wewnętrznych, inne na zewnątrz, różne na krótki lub dłuższy czas. Dzięki temu możemy myśleć o pierwszym przekazie już w drodze do miejsca, gdzie promujemy markę czy produkt
    (np. na stoisko targowe).
  •  Podłoże, na którym aplikujemy grafikę może być różne, od płytek ceramicznych, przez asfalt po wykładzinę dywanową. Dobranie materiału do, z pozoru trudnych, aplikacji nie będzie skomplikowane, gdyż jest wiele produktów, z których można wybrać ten najodpowiedniejszy.
  •  Produkty do grafik podłogowych są certyfikowane pod różnymi względami, np. antypoślizgowo. Warto też spytać o pozostałe restrykcje, jakie mogą zostać określone przez zarządzającego terenem czy organizatora imprezy.
  •  Poza warunkami technicznymi mamy spory wachlarz różnorodnych efektów, np. zastosowanie grafiki 3D w aplikacji podłogowej.

Rekomendowane produkty

> Permacolor LUV 6301
> Coala 80 1D RG
> StreetRap

Coala 1D 80 RG

Folia monomerowa PCW z szarym, usuwalnym klejem doskonale sprawdzająca się jako folia graficzna w systemach podłogowych.

więcej

Permacolor LUV 6301

Laminat Podłogowy do druku LFP, antypoślizgowy, z certyfikatem antypoślizgowości.

więcej