Propozycje zastosowań - grafiki podłogowe

Grafika podłogowa - folia samoprzylepna Coala

 

Grafiki podłogowe spotyka się w dekoracji pomieszczeń, wystaw targowych i sklepów. A dzięki zastosowaniu specjalistycznych produktów coraz częściej można je zobaczyć również przed budynkami i w reklamie zewnętrznej.

Ważne 

  •  Miejsce ekspozycji standów reklamowych jest kluczowe dla doboru pozostałych elementów dekoracji.
  •  Inne materiały sprawdzają się w zastosowaniach wewnętrznych, inne na zewnątrz, różne na krótki lub dłuższy czas.
    Warto pomyśleć o pierwszym przekazie reklamowym już na parkingu czy po drodze do miejsca, gdzie promujemy markę czy produkt.
  •  Podłoże, na którym aplikujemy grafikę może być bardzo różne, od płytek ceramicznych, przez asfalt po wykładzinę dywanową. Dobranie materiału do realizacji zamierzonych projektów nie będzie trudne, jest wiele rozwiązań materiałowych do wyboru.
  •   Produkty do grafik podłogowych są certyfikowane pod różnymi względami, np. antypoślizgowo. Warto też spytać o pozostałe warunki, jakie muszą spełniać grafiki, określone przez zarządzającego terenem czy organizatora imprezy.
  •   Poza warunkami technicznymi mamy spory wachlarz różnorodnych efektów, np. zastosowanie efektów 3D w grafice podłogowej.

Rekomendowane produkty

> Permacolor LUV 6301
> Coala 80 1D RG
> StreetRap

Permacolor LUV 6301

Laminat podłogowy do druku LFP, antypoślizgowy, z certyfikatem antypoślizgowości.

więcej

Coala 1D 80 RG

Folia monomerowa PCW z szarym, usuwalnym klejem, doskonale sprawdzająca się jako folia graficzna w systemach podłogowych.

więcej

Grafika ścienna i podłogowa

Zachęcamy do zapoznania się z produktami specjalistycznymi dedykowanymi do wykonania na nich grafik, m.in. na ścianę, asfalt i kostkę brukową.

więcej