Szanowni Państwo, w związku z inwentaryzacją w dniu 22.11 nie będzie możliwości zakupu towarów w ilościach detalicznych. Za utrudnienia przepraszamy.

Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Jestem grafikiem

Mamy najszerszą ofertę papierów ozdobnych na rynku i jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj to, czego potrzebujesz do Twoich kreatywnych projektów! Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo naszego zespołu, który z radością pomoże Ci dobrać odpowiedni papier do technik druku i uszlachetniania.

Antalis na
DSCOOP 2017

Antalis jako platynowy sponsor

Antalis na DSCOOP 2017

Firma Antalis uczestniczyła w wydarzeniu społeczności użytkowników maszyn HP, podczas którego zaprezentowała swoją szeroką ofertę podłoży do druku cyfrowego.

więcej

Festiwal Książki Opole 2017

Relacja

Festiwal Książki Opole 2017 - logo

Firma Antalis była jednym ze sponsorów 2 edycji Festiwalu Książki w Opolu. Oprócz targów książki podczas Festiwalu zorganizowano wiele dodatkowych atrakcji.

więcej

Kalendarz ozdobny 2017 nagrodzony

A' Design Award & Competition

Logo A' Design Award & Competition

Informujemy, że kalendarz ozdobny, zaprojektowany dla Antalis Poland, został nagrodzony w prestiżowym, międzynarodowym konkursie A' Design Award & Competition.

więcej

Targi Niech żyje papier! #3

Relacja

Niech żyje papier! 3

8 kwietnia mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wielkim święcie papieru - targach Niech żyje papier!. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

więcej

Potęga kreacji: Wybór papieru to twórczy proces

 
  creative-power-144x119.jpg  
 

Antalis powołał do życia nową inicjatywę Potęga kreacji.

“Potęga kreacji” to dostęp do najszerszej oferty produktowej papierów i kartonów ozdobnych, a także do szerokiego wachlarza serwisów i usług. Próbniki, przykłady zadruku, doradztwo ekspertów oraz uczestnictwo w warsztatach i innych wydarzeniach dadzą Ci możliwość wyboru najlepszego produktu dla Twojego projektu.

więcej

Antalis Poland - partner godny zaufania

Profesjonalne doradztwo - wyszkolony zespół Sprzedawców oraz Backseller’ów
Najszersza oferta produktowa dla klientów Sektora Poligraficznego
E-commerce – realizacja zamówień przez Internet 24h na dobę
Silna logistyka - dostawy na czas, dostawy za pośrednictwem kuriera
Zaangażowanie w zrównoważony rozwój – produkty certyfikowane i ekologiczne
Nowoczesne wyposażenie magazynu

Antalis rozmiar_.jpg

Zaskocz!  Zmień kolor swojego samochodu
z nowymi foliami 3M Scotchprint 1080 i 3M Di-Noc

Zamówienia poniżej pełnej rolki


Antalis Poland oferuje folie samoprzylepne 3M Scotchprint 1080 oraz laminaty 3M Di-Noc w pełnych rolkach. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem szerszej gamy wyżej wymienionych produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym partnerem firmą GJK Styling.
 

Antalis i GJK

 

Backseller papierów ozdobnych

Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań i inspiracji, potrzebujesz porady technicznej, próbek lub informacji o sposobach zadruku… Skontaktuj się z backsellerem papierów ozdobnych!

backseller_145x111.jpg

Wybór odpowiedniego papieru do produkcji konkretnej pracy pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu nasi konsultanci papierów ozdobnych zarekomendują najlepszy produkt dla Twojego projektu, doradzą w kwestiach jego zadruku i uszlachetniania oraz zapewnią najświeższe informacje o wszelkich nowościach i trendach.

Oferujemy także szkolenia i warsztaty dla Twoich pracowników, aby byli na bieżąco z informacjami dotyczącymi rynku papierów ozdobnych.

kontakt
logo_FB_98x92.jpg

Kreatywność  jest fantastyczna!

Wejdź na naszą stronę na Facebook'u i zobacz niesamowite prace wykonane
z papierów ozdobnych!

Creative Papers Team to fan page dla wszystkich kreatywnych osób z ciekawymi pomysłami: artystów, projektantów, grafików, ludzi uwielbiających zabawę z papierem, tekturą czy innymi materiałami do komunikacji. Antalis jest największym na rynku europejskim dystrybutorem tego rodzaju materiałów (papierów dla drukarni, dla biur, materiałów opakowaniowych oraz do komunikacji wizualnej).
Chcielibyśmy się regularnie dzielić z Wami nowościami na naszym fan page'u, a także zachęcić Was do pokazywania tam swoich prac i projektów. Dzięki temu będziemy wszyscy na bieżąco ze światowymi trendami i kierunkami w świecie design'u.

dołącz

Antalis jest aktywnym członkiem Print Power

 
  logo-Print-Power_131x67.png  
 

Print Power to pan-europejska organizacja promująca media drukowane i rolę, jaką odgrywają w kampaniach marketingowych. Print Power reprezentuje producentów, dystrybutorów, drukarnie i dostawców. Obecnie klienci dysponują szeroką gamą mediów, dzięki czemu mogą dopasować sposób przekazu informacji do odbiorcy: magazyny, gazety, mailing, telewizję, media mobilne, social media. Dobre połączenie różnego rodzaju mediów zapewnia maksymalny zasięg i pożądany zwrot z inwestycji (tzw. ROI). Dowiedz się więcej, poznaj dobre praktyki, referencje, trendy, zapytaj o magazyn Print Power...

więcej
Wpisz kod produktu

Antalis  na Facebook

Przejdź  do: