Szanowni Państwo, w związku z inwentaryzacją w dniu 22.11 nie będzie możliwości zakupu towarów w ilościach detalicznych. Za utrudnienia przepraszamy.

Logistics-Manager_ProfilePage_185x114.jpg

Jestem Managerem Logistyki

Usługi logistyczne EASYTRUCK - usługi w zakresie transportu, magazynowania oraz logistyki kontraktowej. Magazyn Centralny w Błoniu oraz dwanaście platform przeładunkowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, zróżnicowana flota samochodów i wykwalifikowany zespół - gwarantują szybki i bezpieczny serwis dystrybucyjny oraz pozwalają na elastyczne podejście do klienta.

Transport 


EASYTRUCK specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym. Świadczymy usługi transportu całopojazdowego oraz drobnicowego korzystając ze zróżnicowanej floty pojazdów.


 

więcej

Dystrybucja 

EASYTRUCK oferuje transport przesyłek paletowych na terenie kraju w oparciu o sieć platform przeładunkowych zlokalizowanych w największych polskich miastach. W zależności od rodzaju serwisu dostarczamy klientom przesyłki jedno – lub wielopaletowe w ciągu 24 lub 48 h.
 

więcej

Magazynowanie 

EASYTRUCK działa w oparciu o magazyn centralny oraz platformy przeładunkowe na terenie kraju. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje wysokiej klasy powierzchnia magazynowa oraz wysokiej jakości usługi.

więcej

Rozwiązania logistyczne

Oferujemy niestandardowe rozwiązania logistyczne.

Warehouse_156x93.png

Jeśli szukasz rozwiązania dla swoich problemów związanych z logistyką i transportem skontaktuj się z nami. Oprócz standardowej oferty usług, możemy zaoferować stworzenie rozwiązań logistycznych skrojonych na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy w tym zakresie znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!


 

więcej

Produkty opakowaniowe

Szeroka gama produktów i usług firmy Antalis obejmuje materiały opakowaniowe, maszyny pakujące, rozwiązania i usługi doradcze.

News_Masterline710_156x93.png

Dzięki połączeniu produktów i usług z doskonałą logistyką, Antalis może być Twoim niezawodnym partnerem także w zakresie produktów opakowaniowych. Możemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby w tym zakresie: od standardowych taśm
i pudeł do owijarek, automatów i indywidualnych rozwiązań opakowaniowych. Just ask Antalis!

Proponowane produkty: folia stretch, owijarka Masterline, ręczny automat spinający Masterline, system poduszek powietrznych, papierowe systemy wypełnień...

więcej
Wpisz kod produktu

Przejdź  do: