Pakowanie paczek nigdy nie było łatwiejsze. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Poznaj naszą szeroką ofertę opakowań i urządzeń pakujących. Chcesz wiedzieć więcej ZADZWOŃ DO NAS ► 

Pobierz naszego E-BOOKA z którego dowiesz się jak dzięki odpowiednim opakowaniom:

  • obniżysz koszty logistyczne
  • zoptymalizujesz koszty transportu
  • poprawisz Customer Experience
  • usprawnisz politykę zwrotów

Napisz do nas na chacie
(kliknij w ikonę w prawym dolnym rogu)

POZNAJ NASZE BESTSELLERY!

Pudła fasonowe – szybkie pakowanie przesyłki trzymającej fason

Sekretem eleganckiej przesyłki jest dobrze dopasowane pudełko. Poznaj szeroką ofertę pudeł fasonowych, a twoi klienci już nigdy nie pomylą twoich paczek z konkurencją!

Kup teraz - pudła fasonowe

Pudła automatyczne. Pakowanie nigdy nie szło sprawniej!

Nie masz czasu na długie przygotowanie przesyłki ani za dużo miejsca w magazynie na złożone kartony? Dobrze się składa! Sięgnij po pudła automatyczne i pozwól, by praca w twoim magazynie szła jak z płatka z innowacyjnymi rozwiązaniami opakowaniowymi od Antalis!

Kup teraz - pudła automatyczne

Koperty, które żadnej przesyłki się nie boją!

Wysyłanie książek, płyt i innych materiałów nigdy nie było szybsze i prostsze. Poznaj naszą ofertę kopert z paskiem klejowym, a na pewno znajdziesz coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb!

Kup teraz - koperty ochronne

Tuba prostokątna i tuba okrągła, czyli przesyłki bez zagięć

Zajmująca mało miejsca w magazynie, szybko i łatwo składana tuba prostokątna czy wytrzymała i wygodna w użyciu tuba okrągła? Wysyłaj mapy, plakaty i wydruki o rozmaitych formatach i bądź spokojny o to, że twój produkt dotrze do klienta w takim stanie, w jakim byś chciał. 

Kup teraz - tuby

Potrzebujesz trwałej koperty? Dobrze się składa!

Wysyłanie książek czy dokumentów nigdy nie było szybsze i prostsze. Nasze koperty wykonane z tektury falistej w kolorze brązowym posiadają rozszerzane boki, dzięki czemu mogą pomieścić większą ilość dokumentów, gwarantując przy tym nienaganny wygląd.

Kup teraz - koperty z tektury litej

Koperty z wypełniem papierowym czy bąbelkowe? Oto jest pytanie!

Jeszcze nigdy nie potrzebowałeś tak niewiele, by wysłać prawie wszystko praktycznie wszędzie. Poznaj ofertę kopert od Antalis Packaging i zapomnij o uciążliwym oklejaniu paczek taśmą klejącą! 

Kup teraz - koperty papierowe SUMO

 

Kup teraz - koperty bąbelkowe