img-services-packaging-consul-8.jpgDoradztwo

Zapewniamy wsparcie w optymalizacji kosztów i zwiększeniu wydajności procesu pakowania. Odwiedzimy Twoją firmę i zaproponujemy rozwiązania w zakresie opakowań dopasowane do Twoich potrzeb.

img-services-packaging-consul-7.jpg

img-services-packaging-consul-1-2.jpgZapewniamy wsparcie w optymalizacji operacyjnych procesów pakowania, wskazując obszary, w których możliwe jest wprowadzenie oszczędności i usprawnień.

img-services-packaging-consul-2-2.jpgZ nami wybierzesz najlepsze rozwiązanie w zakresie zabezpieczania ładunków i ograniczysz zużycie folii.

img-services-packaging-consul-3-2.jpgOferujemy zindywidualizowane rozwiązania wykorzystujące zrównoważone i ekologiczne opakowania.

img-services-packaging-consul-4-2.jpgZapewniamy informacje dotyczące zabezpieczania ładunków i bezpieczeństwa podczas transportu.

img-services-packaging-consul-5-2.jpgPomagamy w ochronie produktów przed korozją, od ich magazynowania po transport.

Studium przypadku

img-services-packaging-consul-6.jpgChipsy Seabrooks Crisps – studium przypadku

„Efekty były znakomite. Udało nam się osiągnąć duże korzyści w produkcji i poczynić znaczne oszczędności. Było oczywiste, że inwestowanie w nowe urządzenia i wykorzystanie lepszej folii stretch nie tylko zwiększy naszą produkcję, ale również pozwoli na poczynienie znacznych oszczędności”.

Lee Burkill, kierownik produkcji w Seabrook Crisps

img-services-packaging-consul-9.jpgUrządzenia do pakowania – studium przypadku

Eksperci Antalis zaproponowali instalację czterech półautomatycznych owijarek do palet Lantech S300XT w brytyjskim przedsiębiorstwie dystrybucyjnym DIY, co pozwoliło na ograniczenie ilości odpadów, poprawę warunków BHP i ograniczenie kosztów o ponad 60%.