Aktualności

Rozwój portfolio papierów ozdobnych Antalis

04 lis 2022 —
Drukuj
1667832899223.jfif

Firma Antalis z przyjemnością ogłasza, że nabyła portfolio legendarnych marek takich jak Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Pop’Set i Rives od swojego historycznego dostawcy Arjowiggins Scotland Limited, który przeszedł w proces likwidacji we wrześniu tego roku.

W połączeniu z marką Olin pozyskanie tych marek świadczy o zaangażowaniu firmy Antalis w kontynuację rozwoju gamy wysokojakościowych papierów ozdobnych w kluczowych kategoriach, jakimi są kreatywne materiały reklamowe, materiały publikacyjne, okładki, produkty ozdobne, papiery firmowe, kartony specjalne i wysokiej jakości opakowania, kolorowe papiery offsetowe, etykiety, zaproszenia i koperty.

Brands Logos.png

„Cieszymy się, że możemy zapewnić długoterminową przyszłość tym kultowym markom” – powiedział Xavier Jouvet, Antalis Group Papers Director. „Dzięki wsparciu najlepszych dostawców w branży pracujemy obecnie nad ponownym ich przywróceniem, kładąc duży nacisk na jakość produktów oraz poziom serwisu logistycznego. W międzyczasie, aby zabezpieczyć obecne potrzeby klientów pozyskaliśmy zdecydowaną większość pozostałych zapasów. W połączeniu z asortymentem zgromadzonym w lokalnych magazynach możemy dzięki temu zapewnić większość zapotrzebowania klientów, zanim przejdziemy na nowe źródła zaopatrzenia w I kwartale 2023 r. W krajach, w których Antalis ani inne spółki z KPP Group nie oferują bezpośredniej sprzedaży, kontynuujemy sprzedaż tych marek za pośrednictwem sieci partnerów dystrybucyjnych” – dodał.

Alistair McAlinden, dyrektor zarządzający w Interpath Advisory and Joint Administrator, powiedział: „Z przyjemnością sfinalizowaliśmy tę transakcję, która zabezpiecza przyszłość tego portfolio wysokiej jakości papierów ozdobnych.”.

 

O firmie Antalis

Antalis jest częścią Kokusai Pulp& Paper Group, światowego lidera w branży papierniczej, opakowaniowej i komunikacji wizualnej z siedzibą w Japonii, która notowana jest na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ISINJP3293350009) z obrotem 545 miliardów JPY (około 4,2 mld euro) w 2021 r. W Europie i Ameryce Łacińskiej Antalis jest wiodącym dystrybutorem B2B produktów i usług w branży Papieru i Opakowań Przemysłowych oraz numerem dwa w dystrybucji materiałów komunikacji wizualnej. Firma Antalis z siedzibą w okolicach Paryża działa w 30 krajach, obsługując ponad 100 000 klientów przy pomocy zespołu złożonego z 3800 pracowników, wykorzystując przełomowe rozwiązania e-commerce. Nasze 93 centra dystrybucyjne, nastawione na eko-odpowiedzialność, świadczą usługi na całym świecie.

Dowiedz się więcej na www.antalis.pl i śledź nas na Linkedin, Facebooku, lub YouTube’ie, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!

 

Kontakt dla prasy:

Xavier Jouvet, Papers & Visual Communication Business Director

xavier.jouvet@antalis.com

+33 6 60 68 14 14