Godziny otwarcia: 8:00-18:00
Kontakt

Papiery na każdą okazję

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem papieru w Europie i oferujemy naszym klientom kilka tysięcy produktów papierowych przeznaczonych do różnych zastosowań w tym również papiery 100% recyklingowane. W naszym asortymencie można odnaleźć szeroki wybór papierów do druku offsetowego oraz cyfrowego, papiery ozdobne, kartony, koperty oraz papiery syntentyczne czy etykiety.

Oprócz produktów wspieramy naszych klientów w rozwoju ich biznesu w branży druku cyfrowego, wyrażania kreatywności oraz osiąganiu celów buznesowych.

Products-home-image.jpg

BO12-content.jpg

BO12

Przeczytaj 12 wywiadów z międzynarodowymi ikonami projektowania na temat roli papieru w erze cyfrowej.

Papiery ozdobne

img-logo-arjo-conqueror-580x280.jpg

Papiery i koperty Conqueror są dedykowane do najbardziej wymagających projektów biznesowych i wymagającej najwyższej jakości komunikacji wizualnej.

img-logo-arjo-rives-580x280.jpg

Rives – papier fakturowany do eleganckiej i kreatywnej komunikacji.

img-logo-arjo-keaykolour-580x280.jpgPapiery i kartony nadające się do zastosowań korporacyjnych, produktów ozdobnych i luksusowych opakowań.   

img-logo-arjo-curiouscollection-580x280.jpg

Curious Collection to najbardziej innowacyjny papier wśród papierów ozdobnych.

img-logo-arjo-popset-580x280.jpg Szeroki asortyment papierów i kartonów Pop’Set o różnej gramaturze i w różnych kolorach wraz z dopasowanymi kolorystycznie kopertami.

Powercoat

PowerCoat to pierwszy na świecie inteligentny papier ze zintegrowaną technologią NFC, gotowy do użycia w druku graficznym i profesjonalnym wykończeniu.

Papiery offsetowe

Products-home-mohawk.jpg Antalis oferuje szeroki wybór papierów premium do druku cyfrowego Mohawk Superfine Digital z i-Tone®

Products-home-olin.jpg

Szeroki asortyment papierów premium do druku offsetowego, który oferuje znakomitą jakość druku i duży wybór wykończeń, gramatur i kolorów. 

Products-home-printspeed.jpgNiepowlekane papiery do druku offsetowego i druku typu pre-print o wysokiej białości, dużym wolumenie, nieprzezroczystości, posiadające certyfikat FSC®.

PL_Products-home-serixo.jpg

Papier przeznaczony do użytku codziennego w druku offsetowym i druku typu pre-print.

Kartony

Products-home-invercote.jpg

Wyjątkowy karton zapewniający doskonały efekt zadruku i uszlachetnień za każdym razem dzięki wysokiej białości i gładkości. Bardzo dobra jakość powleczenia oraz elastyczność włókien pozwala uniknąć pękania na bigach. Idealne podłoże do prac graficznych i opakowaniowych, gdzie ważny jest zarówno aspekt wizualny oraz parametry wytrzymałościowe.

PrismaWysoka białość i gładkość to cechy, które wyróżniają kartony Prisma. Podłoża wykonane w 100% z bielonej celulozy zachwycają niebieskim odcieniem bieli pozwalającym uzyskać wyjątkowy kontrast zadruku. Kartony Prisma są w standardzie certyfikowane FSC®.

MetsaMetsäBoard, lekki karton, świetnie nadający się do produkcji wszelkiego rodzaju opakowań i dóbr luksusowych.

Papiery powlekane

Products-home-novatech.jpgSzeroki wybór papierów bezdrzewnych do druku offsetowego. Produkty posiadają certyfikaty FSC® lub PEFC, dostępne na specjalne zamówienie klienta.

Produkty do druku cyfrowego

Products-home-novatech.jpgNajwyższej jakości powlekany papier do druku cyfrowego o doskonałych parametrach technicznych do maszyn HP Indigo oraz głównych maszyn cyfrowych Dry Toner.

Logo-image.jpgImage to kolekcja papieru na każdą okazję. W asortymencie marki Image znajdują się papiery od wysokiej jakości do profesjonalnego druku cyfrowego laserowego a także uniwersalne papiery do zastosowanie we wszystkich urządzeniach biurowych i domowych.

PolyartPolyart to przyjazny dla środowiska syntetyczny papier do druku cyfrowego. Odporny na rozdarcia, niewchłaniający wody, idealny tam gdzie są trudne warunki pogodowe lub dokumenty muszą mieć dużą odporność na uszkodzenia.

Papiery specjalistyczne

Products-home-reacto.jpg

Jedna z silniejszych marek w ofercie Antalis. Pełna gama dostępnych gramatur i kolorów, dobra sztywność i doskonałe wykończenie powierzchni gwarantują wysoką wydajność druku i najwyższą jakość finalnego produktu.

Products-home-upm.jpgUPM Raflatac to oferta wszelkiego rodzaju materiałów samoprzylepnych, klejów i podkładów aby spełnić wszechstronne zarówno technicznie jak i estetyczne wymagania.

Papiery recyklingowe

Nautilus

Papier niepowlekany w 100% z recyklingu, z certyfikatem Blue Angel. 

Cocoon

Marka Cocoon to pierwsza taka na polskim rynku w 100% z wtórnych włókien pochodzących z przerobu papieru certyfikowanego (FSC®).
 

Cocoon

Cyclus Silk to powlekany matowy papier, o naturalnym odcieniu bieli, w 100% z recyklingu.