Pracujemy: 8:00-17:00
Kontakt

Antalis cechuje pasja do dekoracji. Od 2015 r. jesteśmy jednym z wiodących podmiotów na rynku projektowania wnętrz i dostarczamy szereg mediów do dekoracji i personalizacji przestrzeni, w tym tapety ścienne, tkaniny, folie, materiały samoprzylepne, papiery magnetyczne, płyty, banery. Naszą misją jest inspirowanie projektantów wnętrz i zapewnienie im szerokiego wyboru innowacyjnych i estetycznych rozwiązań.

Antalis cechuje pasja do dekoracji. Od 2015 r. jesteśmy jednym z wiodących podmiotów na rynku projektowania wnętrz i dostarczamy szereg mediów do dekoracji i personalizacji przestrzeni, w tym tapety ścienne, tkaniny, folie, materiały samoprzylepne, papiery magnetyczne, płyty, banery. Naszą misją jest inspirowanie projektantów wnętrz i zapewnienie im szerokiego wyboru innowacyjnych i estetycznych rozwiązań.

menu-book.jpgAntalis Interior Design Award

Media do druku cyfrowego podstawą spersonalizowanej dekoracji

W Antalis słuchamy klientów i rozumiemy, że przekształcenie niezagospodarowanej przestrzeni w wyobrażoną raz wizję jest dla projektantów wnętrz prawdziwym wyzwaniem. W dzisiejszym świecie personalizacja otacza nas ze wszystkich stron. Klienci pragną otrzymać zindywidualizowaną ofertę.

Każdego dnia właściciele marek mierzą się z wyzwaniem konieczności przyciągnięcia klientów i zaoferowania wyjątkowych doświadczeń w sklepie, hotelu, restauracji czy też biurze.

Druk cyfrowy daje możliwość wypróbowania nowych opcji, eksperymentowania, bycia kreatywnym i pobudzania wyobraźni.
Spersonalizowane projekty dekoracji wydrukowane na wielkoformatowych mediach Coala pozwalają na nieograniczoną kreatywność oraz umożliwiają właścicielom marek wyróżnienie się na tle konkurencji.

Odkryj, jakich zmian można dokonać wraz z produktami Coala

img-decoration-2.jpg

Przed

img-decoration-4.jpg

Przed

img-decoration-3.jpg

Po

img-decoration-5.jpg

Po

Wydrukuj obrazy swojej wyobraźni i twórz emocje

Z wyobraźnią i dużą dozą kreatywności nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o tworzenie wyjątkowych dekoracji. Personalizacja pozwala stworzyć w danym miejscu atmosferę pełną inspiracji, zwłaszcza jeśli chodzi o przestrzenie publiczne, takie jak muzea, szkoły, przedszkola, teatry, urzędy... Efekty są zaskakujące, pełne emocji, zabawne, intrygujące...

img-decoration-6.jpg

Strandings museum” Denmark, zaprojektowane przez Damgaard-Jensen a/s z wykorzystaniem Coala WALLdesign - zwycięska praca w kategorii "Placówki publiczne"/ Antalis Interior Design Award

img-decoration-7.jpg

Styl «Trompe l’œil» znowu na topie

Czy wiesz, że ta haussmanowska ściana to tylko płaski obraz wydrukowany na okleinie?

img-decoration-8.jpgKOZIEL, młody mrancuski edytor specjalizujący się w fotografii iluzjonistycznej, zajmuje się projektowaniem i publikowaniem ekskluzywnych okładzin ściennych od 2007 r. Zwycięzca w Głównej Kategorii / Nagroda Antalis w Projektowaniu Wnętrz

img-decoration-9.jpg

Coala Walldesign Non Woven Sand to najpopularniejsza okleina ścienna marki Coala zaprojektowana przez Christophe’a Koziela.

Nowe tkaniny na czasie

Przytulne wnętrza i bezpieczne otoczenie przypominające kokon to ostatni krzyk mody. Nasza nowa gama tkanin Coala Textile doskonale wpisuje się w te trendy, przywracając do łask tradycyjne gobeliny. Spełnia ona jednocześnie wymagające kryteria branży projektowania wnętrz pod względem estetycznym i technicznym.

Spośród 14 wyselekcjonowanych produktów dekoracyjnych z kolekcji Coala Textile postanowiliśmy wyróżnić:
 

img-decoration-10.jpg

  • Coala Textile Wall Deco

Jest to produkt gotowy do przyklejenia i łatwy w aplikacji, o wyjątkowej fakturze, pozwalający nadać każdemu wnętrzu unikalny charakter. Materiał jest dostępny w formacie do 3,10 m szerokości, co pozwala na udekorowanie ściany bez konieczności przycinania.

Antalis pobudza kreatywność

W celu promowania i zachęcania do tworzenia kreatywnych projektów ustanowiliśmy Nagrodę Antalis Interior Design Award. Konkurs jest skierowany do architektów, projektantów wnętrz, firm świadczących usługi drukarskie oraz właścicieli marek. Daje on możliwość zaprezentowania swojego talentu na arenie międzynarodowej poprzez przesłanie jednego ze swoich projektów na platformę konkursową. Pierwsza edycja konkursu trwała od września do grudnia 2017 r., a gala wręczenia nagród odbyła się na targach Maison&Objet 22 stycznia. 

 

Podczas oczekiwania na kolejną edycję konkursu warto przypomnieć sobie najciekawsze momenty z ostatniej edycji i odkryć 50 najlepszych realizacji. W tym celu można zamówić egzemplarz książki „The BOOK”, ważnej pozycji na szczeblu międzynarodowym w branży projektowania wnętrz.

 

img-decoration-11.jpg