W ofercie Antalis znajdują się różnorodne folie okienne, które stosować można zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ich stosowanie ma wymiar zarówno praktyczny jak i dekoracyjny. Folie umożliwiają na indywidualny wystrój i wykańczanie powierzchni szklanych, luster lub ścianek działowych.

W ofercie Antalis znajdują się różnorodne folie okienne, które stosować można zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ich stosowanie ma wymiar zarówno praktyczny jak i dekoracyjny. Folie umożliwiają na indywidualny wystrój i wykańczanie powierzchni szklanych, luster lub ścianek działowych.

Z czego wynika rosnąca popularność folii okiennych w budynkach usługowych i mieszkalnych?

 • Szklane powierzchnie nadają nowoczesnego charakteru, wpuszczają naturalne światło i tworzą wrażenie nieskończonej przestrzeni.
 • Zdobienie szkła przynosi praktyczne korzyści, takie jak prywatność, komfort, niższe zużycie energii i większe poczucie bezpieczeństwa.

img-windows-2.jpgRealizacja: RB ARCHITECTS – Polska / Antalis Interior Design Award

img-windows-3.jpgCoala Dusted Stripes – Realizacja: SIA LATSIGN - Łotwa / Antalis Interior Design Award

img-windows-5.jpgRealizacja: LOFT ESPACE COWORKING Francja
BAO COMMUNICATION RENNES / Antalis Interior Design Award

img-windows-6.jpgRealizacja: LOFT ESPACE COWORKING Francja
BAO COMMUNICATION RENNES / Antalis Interior Design Award

Nowoczesne połączenie dekoracyjne: folia okienna w połączeniu z tapetą

Zastosowanie razem folii na okno i tapety Coala Wall Design daje nieskończone możliwości tworzenia wyjątkowych projektów.
 

img-windows-4.jpg

W naszej ofercie znajdują się:

 • folie samoprzylepne przezroczyste lub kryjące – folie superprzezroczyste, błyszczące lub matowe, ozdabiające wnętrza. W ofercie Antalis znajduje się m.in. 3M Clear View 8150 - folia  doskonale odwzorowująca kolory, która może być stosowana zarówno na płaskie jak i zakrzywione powierzchnie, a także Coala Clear Tack-UV, folia o wzmocnionej odporności na uszkodzenia, zarysowania i rozdzieranie. 
   
 • folie perforowane – samoprzylepne folie przepuszczające światło, z równomierną perforacją. Antalis oferuje folie One Way Vision, stanowiące nośnik reklamy prezentowany na przeszklonych powierzchniach np. witryny, szyby pojazdów, szklane drzwi. Folia spełnia funkcję prywatyzującą, ponieważ z zewnątrz pomieszczenie staje się niewidoczne.
   
 • folie  – bezklejowe folie stosowane przy tymczasowych wystawach i reklamach wewnętrznych. Antalis oferuje Stafix Static, elektrostatycznie naładowaną folię, która przylega do każdej płaskiej powierzchni np. szkło, metal czy ściana. Folia Stafix Static szybko się usuwa, bez pozostawiania śladów.
   
 • folie poliestrowe z unikalnymi wzorami – folie o różnym stopniu przezroczystości, gradientowych wzorach oraz wyjątkowych kolorach. Folie dekorują oraz prywatyzują pomieszczenia. W ofercie Antalis znajduje się szeroka gama folii 3M Fasara.
   
 • folie szronione – folie o efekcie mrożonego lub piaskowanego szkła, mają zastosowanie dekoracyjne. Folie te można zadrukowywać oraz wycinać ploterowo. W asortymencie Antalis znajdują się MACal Glass Decor 500, MACal Glass Decor 700, IMAGIN JT 5796 B-Free, folia szroniona gwarantująca  doskonałe efekty zadruku.
   
 • folie o łatwej aplikacji i demontażu - folie dekoracyjne do szybkiej zmiany wnętrza, aplikowane głównie na szyby np. w centrach handlowych czy biurach. Oferujemy Coala Easy Stick powleczoną specjalnym klejem kropkowym, który zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza, podczas aplikacji. W ofercie dostępna również Coala Re-Stick, powleczona usuwalno-repozycjonowalnym klejem, dzięki czemu folia służy do wielokrotnej aplikacji.
   

img-windows-1.jpg