Szukasz inspiracji na projekt następnego stoiska wystawowego? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz sprawić, by stoisko przykuło uwagę uczestników?

Szukasz inspiracji na projekt następnego stoiska wystawowego? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz sprawić, by stoisko przykuło uwagę uczestników?

Bądź widoczny z daleka

Zaprezentuj swoją markę w wyrazisty sposób, by zwiększyć popularność stoiska. Masz tylko jedną szansę, by sprawić, że stoisko będzie przyciągało uwagę, a jego przekaz będzie jasny i skuteczny. Postaw na grafikę i używaj jak najmniej słów.

img-graphic-builds-1.jpg

Realizacja: Exhibit Group

Kształt wiszących znaków nie jest już ograniczony do koła lub trójkąta. Elastyczne materiały mogą być rozciągane na konstrukcjach o zgięciach i ostrych zakrętach, tworząc wyraziste kształty geometryczne. Podczas gdy zewnętrzna część znaku stojącego zazwyczaj przestawia markę, jego część wewnętrzną lub spodnią można wykorzystać do przekazania wiadomości. Coala Textile Strech to idealna tkanina do stworzenia oryginalnego znaku wiszącego.

Innym sposobem przyciągnięcia uwagi już z daleka jest wykorzystanie efektu podświetlenia Coala Backlit. Atrakcyjnie zaprojektowane podświetlane grafiki przyciągają uwagę i pozwalają na szybką i skuteczną komunikację.
Rozwiązania te są w pełni zindywidualizowane, łatwe w wykorzystaniu, bardzo lekkie, łatwe w złożeniu i transporcie.

Folia czy tkaniny?

Coala oferuje oba rodzaje materiałów w celu osiągnięcia jak największej atrakcyjności stoiska. Rozwiązania Coala Textile Backlit City i Coala Backlit Film zapewniają najwyższą jakość obrazu.

img-graphic-builds-2.jpg

Zorganizuj własne wydarzenie

Organizacja konferencji na stoisku to łatwy sposób zwiększenia jego popularności. Poproś organizatorów targów o promowanie konferencji na Twoim stoisku i stwórz ciepłą, kameralną przestrzeń dla odbiorców. Zawieś na ścianie telewizor i wykorzystaj pufy, by stworzyć wygodne miejsca siedzące na podłodze.

img-graphic-builds-3.jpgRealizacja: Exhibit

Kontroluj rozproszony hałas

Nie zapomnij o użyciu tkanin akustycznych na ściance konferencyjnej. Linie Coala Textile Sound Touch i Coala Textile Sound zapewniają wysoką pochłanialność dźwięku i pozwolą stworzyć produktywne otoczenie.
 

img-graphic-builds-7.jpgCoala Textile Sound Touch

Zaskocz odwiedzających

img-graphic-builds-9.jpg

Rozwiązania magnetyczne pozwalają w łatwy sposób przedstawiać, usuwać, zastępować i łączyć wiadomości. Błyskawicznie odświeżą charakter Twojego stoiska i pozytywnie zaskoczą odwiedzających. Jeżeli zamierzasz wykorzystać stoisko na więcej niż jednym wydarzeniu, rozwiązania magnetyczne to świetny wybór – są wielokrotnego użytku, łatwe w transporcie i rozstawieniu.

Folie Coala Magnetic Base Adhesives i Coala Ferro są dostępne w wielu wariantach wykończenia.

Zadbaj o wyjątkowość swojego stoiska

Atrakcyjność wizualna to klucz do zwrócenia uwagi odwiedzających i bycia zapamiętanym.Wielkoformatowy druk cyfrowy pozwala na stworzenie wyrazistych, wyjątkowych i przystępnych cenowo grafik. Wyraź swoją wizję, stwórz własny przekaz, myśl nieszablonowo i zaprojektuj świat według swojej wizji.

Produkty Coala to narzędzia, które pozwolą Ci zrealizować pomysły. Samoprzylepne grafiki podłogowe, folie poliestrowe podświetlane z przodu i z tyłu, flagi materiałowe, bannery, materiały pochłaniające dźwięk, fotopapiery, płótna, okleiny ścienne, twarde arkusze, płyty piankowe, aluminiowe panele kompozytowe.
 

img-graphic-builds-8.jpg