ZASTOSOWANIA   ►  KOLEKCJE ►  KATALOGI ►  PRÓBKI ►  DECOCLUB ► 

Antalis przedstawia Coala Interior Film, markę dekoracyjnych laminatów samoprzylepnych.

Coala Interior Film to 471 niepowtarzalnych wzorów i kolorów o bardzo realistycznych teksturach, które bardzo łatwo mogą zostać zaaplikowane na większość powierzchni. Laminat dekoracyjny Coala idealnie sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych jako szybki i łatwy sposób na odświeżenie wnętrz. Świetnie sprawdzą się w odświeżeniu ścian, mebli, paneli ściennych i wielu innych powierzchni.

 
 
 

Zastosowania

CIF meble

Meble

Nie wyrzucaj swoich starych biurek! Pokryj je laminatem z kolekcji „Skóry”! Jeśli twoje ściany wymagają przemalowania pokryj je laminatem z kolekcji „Tkaniny” a otrzymasz zupełnie nowe wnętrze bez konieczności zamykania sklepu, czy hotelu.

CIF ściany

Ściany

Chcesz odmienić swoje wnętrze. Pomyśl o wykorzystaniu folii architektonicznej z kolekcji „Marmury”. Idealnie nada się na Twoje ściany i wprowadzi Cię w świat zachwytu i elegancji.

CIF drzwi

Drzwi

Chcesz sprawić, aby Twoje drzwi były wyjątkowe? Zajrzyj do naszej kolekcji laminatów – drewno, kamienie naturalne czy jednolite kolory. Na pewno któryś z wzorów odmieni Twoje wnętrze. Wybór należy do Ciebie.

Sposób użytkowania

Dzięki zastosowaniu kleju kanalikowego Coala Interior Film jest łatwa w aplikacji, wystarczy rakla i nożyk. W niektórych pracach zalecane jest użycie primera. Laminat Coala jest odporny na promienie UV dochodzące do wnętrza budynków. Posiada również klasyfikację palności B (większość wzorów) oraz D według norm EuroClass. Klej solwentowy gwarantuje świetną przyczepność laminatu do podłoża.

 

 

Coala Interior Film obejmuje 8 kolekcji:

Skóry
 

Skóry

Zamów

 

Jednolite kolory
 

Jednolite kolory

Zamów

 

Drewna
 

Drewna

Zamów

 

Marmury
 

Marmury

Zamów

 

Metaliki
 

Metaliki

Zamów

 

Brokaty
 

Brokaty

Zamów

 

Kamienie naturalne
 

Kamienie naturalne

Zamów

 

Tkaniny
 

Tkaniny

Zamów

 

 

 

Większość wzorów może być aplikowana na zakrzywione powierzchnie. Zaleca się korzystanie z usług profesjonalnych aplikatorów zwłaszcza, jeśli aplikacja nie będzie na płaskiej powierzchni. Możliwość zakupu na mb. Szerokość roli – 1,22m.

 

 

Pobierz katalogi

 

 

Potrzebujesz próbnik lub próbki?

 

 

 

Zobacz, jak korzystać z dekoracyjnych laminatów samoprzylepnych do wnętrz Coala Interior Film dla wszystkich kreatywnych projektów.

DecoClub
Program Partnerski Antalis