Antalis dostarcza różnorodne podłoża do druku wielkoformatowego, ale ich wspólną cechą jest to, że projekty realizowane w miejscach sprzedaży prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Nasze wysokiej jakości nośniki pozwalają na doskonałe odwzorowanie grafik, łatwy montaż i demontaż, a jednocześnie pozostają zgodne z filozofią zrównoważonego rozwoju. Naszym zdaniem są to kluczowe cechy dla współczesnych produktów reklamowych, dlatego zadbaliśmy o to, by popularnie stosowane produkty miały w naszej ofercie zrównoważone alternatywy.

Antalis dostarcza różnorodne podłoża do druku wielkoformatowego, ale ich wspólną cechą jest to, że projekty realizowane w miejscach sprzedaży prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Nasze wysokiej jakości nośniki pozwalają na doskonałe odwzorowanie grafik, łatwy montaż i demontaż, a jednocześnie pozostają zgodne z filozofią zrównoważonego rozwoju. Naszym zdaniem są to kluczowe cechy dla współczesnych produktów reklamowych, dlatego zadbaliśmy o to, by popularnie stosowane produkty miały w naszej ofercie zrównoważone alternatywy.

coala-logo-home-236x101.png

Coala Walk & Wall

 

More impact in your communication, less impact on the planet.

eco
 

Sustainability is a strong driver in the design of shops, and the use of more sustainable materials is not just an option, it is the new way to go.

New materials offer the same high level of performance, ease of use and application with a smaller impact on the end of life. You'll be surprised by the quality of the eco-responsible solutions we've been investing in.

From paper based board as strong as plastic sheets, to recycled textiles made from plastic bottles, we have selected innovative products that will ensure great print quality and resistance while respecting the planet and supporting your commitment.

 

Our Green Star System™ ranking allows you to find more sustainable alternatives for your main applications: use the green star selector in our e-shop to find sustainable alternatives.

Did you know how easy it is to switch from foam PVC to highly technical paper based boards 100% recyclable? From strong display board, to rigid and light corrugated or honeycomb boards we have you covered, even for outdoor use! Replace PVC banners with more sustainable alternatives, move to textiles and discover our highly performing materials made from 100% recycled PET bottles. 

Check out our sustainability initiative and how you can transition your retail and Point of Sales materials to more sustainable options. 

 

Potrzebujesz kreatywnych pomysłów na przyciągnięcie klientów do swojego sklepu?

Reklama w miejscu sprzedaży wpływa na decyzje zakupowe klientów. Narzędzia promocji; opakowania produktów, eleganckie prezentery czy przyciągające oko standy, intrygują, przyciągają, sprzedają.

Badanie przeprowadzone na 3000 klientów sklepów (źródło: Spectrio.com) wykazało, że:

 

  • 82% decyzji zakupowych zapada w sklepie;
     
  • 62% kupujących dokonuje zakupów pod wpływem impulsu;
  • 16% nieplanowanych zakupów jest wynikiem promocji w sklepie.

Coala Walk & Wall

Coala Walk & Wall na chodniku i na szklanych oknach

 

Zacznij działania marketingowe

Wykładzina podłogowa z zachwycającą, oryginalną grafiką będzie przyciągać uwagę przechodniów.  Coala Walk & Wall to częściowo teksturowana grafika podłogowa, która nie wymaga laminowania.

Przykleja się do prawie każdej powierzchni, jest łatwa do usunięcia i antypoślizgowa. Stanowi idealne rozwiązanie do wzbudzania krótkotrwałego zaangażowania we frontowej części sklepu.

 

 

Błyskawiczne akcje promocyjne

Zaskocz klientów nowym wystrojem nawet z godziny na godzinę. Zmiana dekoracji na chwilowe akcje, wymagające szybkiej zmiany grafik czy oznaczeń, to zadanie, w którym doskonale sprawdzają się rozwiązania z linii Coala Magnetics. Samoprzylepna baza Coala Magnetic Base z grafikami na Coala Ferro – poliestrową folią ferromagnetyczną stanowią idealną parę do szybkich zadań promocyjnych. 

img-instore-6.jpg

Coala Magnetics łączy samoprzylepną bazę magnetyczną z nadającą się do zadruku folią Coala Ferro, dostępną w trzech wersjach wykończenia.

 

img-instore-3.jpg

img-instore-4.jpg

img-instore-5.jpg

Myśl z rozmachem

Wykorzystaj całą powierzchnię ściany, aby przekazać swój komunikat. Wpływ na kupujących będzie proporcjonalny do wielkości obrazu.
 

instore-advertising-03.jpg
Coala Frontlit
 

Komunikacja tekstowa

Przemawiaj bezpośrednio do kupujących w sklepie za pomocą komunikatów tekstowych. Jest to efektywny sposób informowania o wyprzedażach, promocjach i wydarzeniach specjalnych.

 

instore-advertising-04.jpgRealizacja: Wystawa – France

 

Wszechobecna komunikacja

Technologia cyfrowa zastosowana w produktach Coala Textile zapewnia fotograficzną jakość, dzięki czemu komunikaty są widoczne i wyraźne. Czy wiesz, że możesz również wykorzystać do komunikacji osłony przeciwsłoneczne, bez uszczerbku dla jakości i estetyki?


instore-advertising-05.jpgCoala Textile Stretch na czujnikach antykradzieżowych / Coala Textile Frontlit

 

W świecie handlu innowacje zaczynają odgrywać coraz bardziej istotną rolę

Bazując na tej wiedzy Antalis dostarcza nie tylko szeroki wachlarz produktów, lecz wprowadza również na rynek materiały o wszechstronnym zastosowaniu oraz prostej i szybkiej aplikacji. Zaczynając od gamy produktów Coala przeznaczonych do aranżacji wnętrz i renowacji mebli po materiały wykorzystywane w reklamie.

Dzięki pasji i zaangażowaniu w zakresie komunikacji wizualnej stworzyliśmy jedną z najbardziej wszechstronnych na rynku gam produktów i usług do dekoracji i oznakowań w handlu.

Zapoznaj się z naszą inicjatywą na rzecz zrównoważonego rozwoju i dowiedz się, jak wprowadzić bardziej ekologiczne rozwiązania dla swoich punktów sprzedaży.

 

instore-advertising-02.jpg